Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ooo jaka elita zawitala:D

witam Grzesia, witam Zbysia :kox:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 466,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hejka Adrian

Opublikowano

witam wszystkich, którzy już śpią

:tongue4:

Opublikowano

ok chłopaki - to my się piszemy!! :good:

MAYHEM - kto tym razem to spierdzieli to za jaja będę wieszać :P oraz Ef :D :D

z tym wyjechać do Tomkom'a czy tutaj zwyczajnie taka notka wystarczy? :mysli:

Tutaj wystarczy, a ja dopiszę tam :)

MAYHEM :good:

słitaśnie :) :) dzięki wielkie i do zobaczenia niedługo :) a tymczasem.. dobranoc :hi:

Opublikowano

Z tym podcieraniem d*py to albo ktos wjeb*** sie na jego konto albo cos brał :naughty: to nawet ja nie mam takich lotów po niektórych rzeczach z dopalaczy :)

Opublikowano

Z tym podcieraniem d*py to albo ktos wjeb*** sie na jego konto albo cos brał :naughty: to nawet ja nie mam takich lotów po niektórych rzeczach z dopalaczy :)

:polew:

Opublikowano

dziwi mnie czemu zielone sprzątaczki nie wywalą tematu od razu do kosza,

jakich następnych można się spodziewać tematów? :mysli:

Wklejajmy fotki naszych smarków ???

Żenada k**wa się robić zaczyna.

Opublikowano

no bez kitu niedługo zacznie tu je*** octem, starymi ludzmi i komuna :naughty:

Opublikowano

A nie wiem jak tu tylko sprzatam :naughty:

Opublikowano

Od Tomkom1:

mam propozycje.z uwagi ze trzeba bedzie zrobic rezerwacje trzeba by bylo zebrac pieniazki.

jestem tu swierzy lecz na a6klub.pl mam ponad 700 postow i tam rowniez przeprowadzalem rozne akcje rowniez fiannsowe i nigdy nie bylo problemu.proponuje aby wplacac badz mi badz zanie.dla mnit o nie ma najmniejszego znaczenia.

mysle ze nie bedziemy sie rozbijac w zadne zaliczki typu 50% itp.

ciesze sie ze zapisuja sie osoby naprawde zdecydowane.wiec mysle ze to nie problem.

recze swoim majtkiem w postaci doinwestowanej c4 ze nie bedzie walkow z kasa.

ja podaje numer konta tutaj.kto zechce wpalcic u zany prosze do niej pisac pw.

w tytule podajcie swoje nicki!!!!

dokladne menu zostanie podane do piatku.

orzechowski tomasz 10-560 olsztyn ul.zolnierska 41/25

73 1140 2004 0000 3402 5958 8313

kwota tak jak ustallismy 100zl od osoby.pozdrawiam.

[ Dodano: 2010-09-01, 19:59 ]

1.2. Żana i Paweł

3. Tomkom1

4. Marianbe

5. Rimol

6.7. Pawelw_1986 i dziewczyna Smile

8.9. Adrianus + bliska Jego sercu niewiasta

10.11. Kwiatko + Żona

12.13.Dankan + Izulka

14.15. Jose82 + koleżanka

16.17. Segment + osoba towarzysząca

18.19. MAYHEM + Ewa

20.21. Kamila & Hiszpan

22.23. dwizdek50 z zona.

Moje dane konta:

Żaneta Reddig

ul. Malewskiego 4/1

10-686 Olsztyn

nr 77 1160 2202 0000 0000 6277 9273

Opublikowano
  • Autor

siemka ludziska :tongue4:

Opublikowano

siemka ludziska :tongue4:

siema

gdzieś ty był jak cię nie było? :)

Opublikowano
  • Autor

siemka ludziska :tongue4:

siema

gdzieś ty był jak cię nie było? :)

i tu i tam :wink4: jak to w wakacje :naughty:

Opublikowano

:hi:

W ten weekend siedzicie w mieście :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

W ten weekend siedzicie w mieście :polew:

w wielkim mieście :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a co z wypadem na ogólnopolski?

Opublikowano
  • Autor

a co z wypadem na ogólnopolski?

już byłem nawet zapisany ale niestety wypadł mi nieplanowany wydatek i musiałem zrezygnować ;(

Opublikowano

ja jadę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.