Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czekaj zaraz wysle smsa bo mam tam wtyki u gory to zamowimy pogode :naughty: a jak nie to do Putina i wy***iemy rakiety z jodkiem srebra to bedzie jak na Igrzyskach Olimpijskich w Szanghaju :naughty: 0 kropli deszczu :decayed:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mareczek ma rację, końcówka kwietnia zawsze jest ciepła

A na kortowiadzie zawsze leje deszcz (wiem bo bywałem), zatem postuluję za kwietniem, ale jak wyjdzie to się zobaczy.

Fakt jest taki, że deszcz czy nie impreza trwa

ALBO GRUBO ALBO WCALE :naughty:

Opublikowano

a jak POKER FACE I DO PRZODU :naughty:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 11:36_________________________________________________ale jak bedzie 3 dniowa to za***iście taka impreza no i widze ze jest wieksze zainteresowanie :naughty: wiecej osob to wiekszy melanz :decayed::tongue4:

Opublikowano

Kwiecień w tym roku absolutnie odpada,

Święta 24-25 kwietnia, przed świętami post i chłodne wieczory :gwizdanie:

A KORTOWIADA w tym roku wypada 19-22 maja :cool1:

Opublikowano

to zajebmy tydzien wczesniej i bedzie lusklio bo w tamtym roku przed kortowiada było słonce a pozniej deszcz:(

Opublikowano

NO I LUZ MOŻE BYĆ TYDZIEŃ PRZED KORTOWIADĄ

Opublikowano

ooo jaaaa pany, juz wieczor i nikt sie nie odzywa

w koncu odbyl sie prawdziwy spot :kox: , ktory swa osoba zaszczycili:

-taktus

-kwiatko

-maxym83

-mayhem z ewa

-segment

-marianb

-kolega z niebieskiego b6 sedan + budzacy strach zazdrosnicki pies :kox:

-ja :kox:

-potem zalecial tomkom1 i jeszcze jakis kolega z bialego b4 avant

Opublikowano

nie zapomnij jeszcze o budzacym strach zazdrosnickim psie naszego kolegi ;):tongue4:

Opublikowano

Dzięki za spocik, dzięki Adriano za podsumowanie :hi:

( jeszcze jakbyś fotki robił i wrzucał w podsumowaniu to już by całkiem było miodzio :decayed::kox::good: )

Opublikowano

sie dzieje widze :decayed:

Opublikowano

ooo jaaaa pany, juz wieczor i nikt sie nie odzywa

w koncu odbyl sie prawdziwy spot :kox: , ktory swa osoba zaszczycili:

-taktus

-kwiatko

-maxym83

-mayhem z ewa

-segment

-marianb

-kolega z niebieskiego b6 sedan + budzacy strach zazdrosnicki pies :kox:

-ja :kox:

-potem zalecial tomkom1 i jeszcze jakis kolega z bialego b4 avant

Kolega z niebieskiego B6 to Mariusz. Biały Avant B4 - AndrzejGrab :)

Ja dziś zaliczyłem trzy spoty - A4, później u Tomkoma i znów A4 :naughty:

Fajnie było się znów zobaczyć :good:

Opublikowano

niedlugo bede jak De-De reporter, fotorelacja i nick na fioletowo :kox:

dede.jpg

Opublikowano

Zima to i spoty małe :tongue4: Bać się jutro kolejna z jazd w Olsztynie :naughty::kox:

Opublikowano

foty jakies macie ?? :decayed:

Opublikowano

no ni ma, ni ma, a czemu Ciebie cwaniaczku nie bylo?

Opublikowano

Bo nie :naughty::decayed:

nie bylo mnie w oln :naughty::decayed:

Opublikowano

Zimno była, ale mimo to fajnie :good:

Jak jest Kwiatko na spocie to i frekwencja rośnie :gwizdanie:

Opublikowano

Zimno była, ale mimo to fajnie :good:

Jak jest Kwiatko na spocie to i frekwencja rośnie :gwizdanie:

Tak se Karol wmawiaj :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.