Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

daj se panie spokoj, ten kawalek jest przec**jowy[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 17:24_________________________________________________aa zaleq, zamiast jakihs gowniarzy w pozyczonych samochodach wklejac powiedzialbys co z kalendarzami bo znowu styczen k**wa minal :evil::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian wejdz na topic o kalendarzach :cool1: i zobaczysz czemu sie lekko opozniło :( Jarek przeprosił i tyle trzeba byc wyrozumiałym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zaleq nie placz, nie placz, kupie ci chechlacz :kox:

watku o kalendarzach nie czytalem, ale luz, jak mus czekac to mus, poczekam

a song, heh beton, wole polski hh z okresu 95-05 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o urwa w zyciu nie bawiłem i nie mam zamiaru bawic sie przy disco polo :):decayed::naughty:

hh z koncówki lat 90 i przełom na 2000 miał w sobie takie pierdolniecie i dusze :)

teraz jest troche inaczej :naughty: a co do klipu sa gusta i gusciki fajnie ze klip w klimacie typowo streetowym :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa jasssne , Ty sie nie bawiles nigd przy disco polo jacha!

mnostwo domowek sie przy disco polo rozkrecalo, to co Ty wtedy robiles? wychodziles, czy zatykales uszy? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy nie wiem nie pamietam zebym bywal na domowkach gdzie rozkrecałao sie przy disco polo :) czasem ktos poscił ale ja sie przy tym nie bawie :tongue4: a tak wogole to nigdy nie przepadałem za domowkami :no: zawsze preferowałem kluby :naughty: no i co za tym idzie inna muzyke :decayed: pamietam czasy come ina :)pozniej była strefa 51 gdzie dzisiejsza restauracja siux :naughty: pozniej flesz gdzie dzisiejsze novo i czasmi impuls :) jak miałem 15 lat 1szy raz byłem w come inie i mi sie kluby spodobały i tak mam do dzis :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie słucha a jak co do czego to każdy zna tekst :naughty::kox:

Nuta może być, choć ogólnie słucham ambitniejszego hip hopu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian akurat nam chodzilo o bawienie sie przy tej muzyce :decayed: a tekst to swoja droga znam pare jakis tam czesci i to wszytsko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale było nie było to się jakoś pokrywa :tongue4: A jak się wszyscy nachleją to i tak bez różnicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawet po najebaku nie wejde na pakiet i nie przybaluje przy Disco polo noł faking łej :naughty::decayed: juz przetestowane :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawet po najebaku nie wejde na pakiet i nie przybaluje przy Disco polo noł faking łej :naughty::decayed: juz przetestowane :tongue4:

Wyjątek potwierdza regułę :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze Michas, dobrze:), ale w come inie to manieczki krolowaly, swoista ewoluacja disco polo :kox:

do come ina to smigalem na konceerty hiphopowe i 3 razy bylem na piana party :kox:

ale do strefy 51 to smigalem, pare dziewczyn sie poznalo :gwizdanie: , pare szklanek na glowie sie rozbilo i pare na glowe sie zgarnelo :polew:

no a flesz to legenda, tez smigalem tam czesto, ale falowo, bo niestety bywaly rozroby, potem bramkarze nas nie chcieli wpuszczac jakis czas,a potem znowu wpuszczali i tak w kolo macieju:)

ale starowka noca jak sie mialo 16-17 lat miala zupelnie inny klimat niz teraz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fakt teraz czuje sie staro w novo :naughty::) to jzu nie to co kiedys :confused4: dlatego smigam do Chili :evil:

jak by nia ptrzył to olsztyn pod wzgledem muzycznym jebie komuna :tongue4::polew: a przez to ze mamy UWM i pozjezdza sie sledziownia i kurpie :kox: i oni tylko Eski słuchaja :cool1::kox: nie raz gadalem z djami i sie smieja ze kawałek ktory ma przykładkowo kawałek Pryda - pjanoo zanim wjechał na Eske miał dobre 1,5 roku :polew: :> :) a jak np w novo go puszczali to ludzie spierdalali z parkietu :naughty: a czemu bo nei znali bitu :cool1::confused4: pozniej kawałek wszedł do ESki iii ujjjjj wielki hicior gwiazy, princeski i klubowe divy :kox::naughty: pjały i miały kisiel w gaciach jak to leciało :decayed::) smutne ale prawdziwe dlatego trzeba sie przystosowac do tego co jest :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, Zaleq, przeczytalem watek o kalendarzach i powiem szczerze ze te tlumaczenie jest z d*py wziete, ch#$ mnie obchodzi US i to ze sie musieli rozliczyc, qwa, kazdy sie musi rozliczyc, nie ma ze boli, f*ck! co nie czytasz tam postow to w **uj ludzi juz dostalo i cieszy miche,a nam qwa kolejny miesiac sp***rza :evil:

musialem tu wyladowac swoja frustracje, zeby nie pisac w tamtym watku, bo by sie zaraz biadolenie i pitolenie zaczelo, eh, czekam do polowy lutego,jak nie to robie pojazd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...