Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo Jarko wysyłał turami :) jak bys sledził watek to bys wiedział i zoabcz ze jeszcze troche ludzi tez nie dostało tych kalendarzy :) za pozno sie sie zgadalismy moglismy po wigilii juz przelew robic :polew::):polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

turami po ile? po 5 sztuk?

w watku o kalendarzach jarko biadoli, ze 100szt nie moga sprzedac bo nie ma chetnych,a qwa ci co sa chetni i zaplacili musza miec na scianie kalendarz z top gear :evil:

Opublikowano

Adrianie z tego wszytskiego zapomniałes dodac ze jak sie wkurwisz to posypia sie BUŁY :naughty::decayed:

Opublikowano

co tu taka cisza ? Michaś się zakochał czy co? :naughty:

Opublikowano

co tu taka cisza ? Michaś się zakochał czy co? :naughty:

chyba w sobie :polew::decayed:

A co miałem niby pisac odpowiadac sobie samemu na posta :decayed::naughty::tongue4:

Opublikowano

A co miałem niby pisac odpowiadac sobie samemu na posta :decayed::naughty::tongue4:

ooo..!!! stary.. to byś wtedy dopiero osiągnął szczyty spamowania.. :notworthy: :notworthy: niedostępne dla zwykłych śmiertelników ;)

Opublikowano

godzine temu wchodze na forum, a tu booom! strona o podanym adresie url nie istnieje, myslalem ze sie rozplacze ;(

ale juz wszystko bangla :banan:

Opublikowano

godzine temu wchodze na forum, a tu booom! strona o podanym adresie url nie istnieje, myslalem ze sie rozplacze ;(

ale juz wszystko bangla :banan:

Widze sie podjarałes jak Arab na kurs pilotazu :P albo jak szczerbaty na suchary :polew::decayed::tongue4:

Opublikowano

godzine temu wchodze na forum, a tu booom! strona o podanym adresie url nie istnieje, myslalem ze sie rozplacze ;(

ale juz wszystko bangla :banan:

Widze sie podjarałes jak Arab na kurs pilotazu :P albo jak szczerbaty na suchary :polew::decayed::tongue4:

ja słyszałem, że jakby to forum klękło to Adi by cały sens życia utracił.. oraz pomysł na spędzanie czasu wieczorami :P

Opublikowano

siema Pacanogrodzie :decayed:

Opublikowano

siema Pacanogrodzie :decayed:

TY Tatusiek :naughty: bo zaraz sie buły posypia jak To Adrian mowi :tongue4:

Opublikowano
:polew::naughty:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 19:25_________________________________________________Właśnie se Perłę chmielową degustuje :decayed:
Opublikowano

:polew::naughty:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 19:25_________________________________________________Właśnie se Perłę chmielową degustuje :decayed:

A ja driniacza sacze :polew::tongue4:

Opublikowano

albo czysta albo wcale :przebiegly:

Opublikowano

Kurcze, ale czasami mam niezły ubaw jak Was tak "czytam" Panowie :decayed:

Opublikowano
:rolleyes:
Opublikowano

albo czysta albo wcale :przebiegly:

A co mam siedziec z flaszka i pic z kielichow sam :naughty::no:

w sumie to bym mogł :naughty: usiadłbym przed lustem :cool1: wkoncu lubie pic z kims inteligentnym :) :)

Opublikowano
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::polew:
Opublikowano

Patryczku ja pije zdrowko Twojej córy :decayed::)

Opublikowano

to i ja wypije zdrowie, ale herbate :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.