Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Patryczku ja pije zdrowko Twojej córy :decayed::)

:good: :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 22:46_________________________________________________

to i ja wypije zdrowie, ale herbate :kox:

:wink4:
  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 464,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale dziś aura była :kox:

aż motór wyciągnelim :decayed:

Opublikowano

Ale dziś aura była :kox:

aż motór wyciągnelim :decayed:

i było palenie gumy ?? :naughty::wink4:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 00:29_________________________________________________ADRIAN zobacz co znalazłem

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi: witam jestem z lubawy chętnie wpadnę na zlot do Olsztyna
Opublikowano

Ale szał :polew: chyba białych rękawiczek . Michał w czym Ty gustujesz :cool1:

Opublikowano

Ale szał :polew: chyba białych rękawiczek . Michał w czym Ty gustujesz :cool1:

Karolina ten klub u nas zamkneli dobre 8-10 lat temu :decayed::naughty: ale jak sie było małolatem i pierwsze imrprezy były tam bo wszytskich wpuszczali :decayed::naughty: ale wspomnienia zostaja :) gdzie 80% ludzi na chemicznym dopalaczu :naughty::polew:

Teraz juz chyba prawie nigdzie nie graja takiej wixiarskiej muzyki :)

Teraz juz sie moj gust muzyczny zmienił i tylko house, electro, minimale no i trance :)[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 11:35_________________________________________________

:hi: witam jestem z lubawy chętnie wpadnę na zlot do Olsztyna

:hi:

Mariusz na SPOT do Olsztyna

a na ZLOT zapraszamy najprawdopodobniej w maju do Kaletki :naughty:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Adrian kalendarz do odbioru :cool1: :cool1:

IBIZA.jpg

Prawie jak Kaletka :naughty::decayed:

Opublikowano

:banan2: :banan2: :banan2:

jupi t za***iście, wpadne do Ciebie na dzielnie za jakas godzine to go zgarne:D

a kolego z Lubawy smialo wpadaj w niedziele!

Opublikowano

yyy nie da rady dzis poniewaz Micha$ idzie na piwko i nie wiedomo kiedy wroci :)no chyba ze sie wyrobisz do 19:50 :naughty::decayed:

albo zostawie rodzicom i powiem ze przyjezdie taki łysy po kalendarz :)

Opublikowano

aaaaa come in, jaka patologia!!

haha

jajajajaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzdddddddddaaaaaaaa!!!!!!

XXX!!

:banan2: :banan2:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 19:37_________________________________________________a nie bedziesz sie gdzies po pieczewie melinowal?

bo ja po 20.00 dopiero na silke lece,a bede jechal z adasiem jego ticulcem to od razu bysmy Ci pokazali jaka skrzynie basowa w sobote wyrezalismy :kox:

Opublikowano

no niestety nie bo na 20 jestem ustawiony na bro i pewnie bede ok 23 :)

Opublikowano

dobra spoko luz, to na spocie mi dasz, szzesliwi czsu nie licza to jakos przezyje te kilka dni :kox:

milego piwkowania[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 19:42_________________________________________________aaa i Kwiatuszku :kox:

juz nie bede zawracal ci gitary z ta aukcja, dzwonilem do typa i normalnie zamowilem, wysle mi za pobraniem, omijajac allegro, takze problem z banki

Opublikowano

Ty chyba mam sql w weekendos :confused4: takze na spota nie podjade ;( zdzwonimy sie jeszcze bejbe :naughty::decayed::polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

siemka dzieciaki :kox:

w comein-ie było rewela, nie pi....ocie głupot :bicz:

Michał bro tak przy poniedziałku :mysli:

:notworthy: i tak trzymać :good:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 19:46_________________________________________________OKI Adrian, no problem :cool1:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 19:48_________________________________________________siemka Grześ, coś dawno cię nie było widać?!!?!?!?!?!?

Opublikowano

siema siema

ja jestem zawsze............... :)

Opublikowano

w comein-ie było rewela, nie pi....ocie głupot :bicz:

pamiętam wycieczki z Come in do Power Horsa ( czy jakoś tak ), ta rzeźnia na Zalbkach. Pamietacie??

:banan::banan1::banan2:

Opublikowano

pamietam :decayed: najpierw Power Horse :gwizdanie: pozniej Cosmo :)

Opublikowano

Power Horsa

tam był balet......................

Opublikowano

OOOOOOO TAKI :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: ogien w szopie i do przodu :)[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 23:11_________________________________________________myslałem ze juz nie ma tych rekawiczek a jednak sie myliłem :decayed::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.