Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michaś poszukamy i znajdziemy.................. :gwizdanie:

myślę że ok 19 styknie................ :gwizdanie:

KONIEC PIERD..........................

co tam Michaś po Alfach latasz w Niedziele zamiast w kościele się modlić?

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 462,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie śmiać się kurde z pijanego Petlika, tylko byście doradzili coś. Od soboty po allegro i innych giełdach latam... Są niby oferty za 15tys z 2000r i to wiele. Kilka obada w tym tygodniu, więc zweryfikuję czy warte oglądania...

Niestety czerwona po spotkaniu z latarnią nie bardzo nadawała się do naprawy, bo na wiosnę był deadline, czyli wymiana hamulców, zawieszenia i rozrządu, a na tę chwilę ponad 1500zł za naprawę po allegrowych cenach... lepiej więc było ją sprzedać, a teraz szukamy czegoś na następstwo za 15tys zł.

Opublikowano

czaja77, tę pierwszą widziałem na bank w granicach 16tys na allegro i nie wiem, czy przypadkiem ojciec nie zapisał numeru ;) druga zdecydowanie ponad budżet.

Opublikowano

Powiem tak jak masz gdzie i do kogo jechać jedz sam , :) kupisz co będziesz chciał. ja w Pl już raczej auta nigdy nie Kupię :no:

Opublikowano

Michaś poszukamy i znajdziemy.................. :gwizdanie:

myślę że ok 19 styknie................ :gwizdanie:

KONIEC PIERD..........................

co tam Michaś po Alfach latasz w Niedziele zamiast w kościele się modlić?

w niedziele to ja umieralem jak bura suka :D

w sobote poszedłem na 2 piwa i wrocięłm rano :D troche sie przeciagneło :kox: :kox: :kox:

ale dobrze było :D:naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 22:38_________________________________________________btw

aa chłopy ogarnaic sie na 14 stycznia bo jest spot piwny

arko jeszcze nie wie ale bedzie ogarnial miejscowki w alibi :D bo ma tam wtyki :decayed: :decayed:

Opublikowano

ale ałdii :polew: na parkingu stało :gwizdanie:

Opublikowano

a to moze rodzice :D bo ja to wstałem dopiero cos ok 12 :D na niezłej bombie do kibelka zygzakiem :naughty::kox: :kox:

[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 22:44_________________________________________________ale Grzegorz ale na 14 ustawiamy sie na jakies piwko :decayed:

Opublikowano

a o Spocie pomyślimy.............. :decayed:

Opublikowano

a o Spocie pomyślimy.............. :decayed:

tzn co najebka :decayed:

Opublikowano

hehe, ja juz nie pije... duzo:)

ustalilem sobie limit, 4 piwka i basta

Opublikowano

Ja pierdo.... i pomyslec ze tob iiegaczka narciarska przeciwniczka Justyny Kowalczyk :decayed: :decayed: :decayed:

ogien w szopie :kox::naughty: :naughty:

Opublikowano

sorka ale na 14 stycznia nie dam rady mam imieniny i nie wyjdzie z tego nic -mówiłem w koronie

Opublikowano

sorka ale na 14 stycznia nie dam rady mam imieniny i nie wyjdzie z tego nic -mówiłem w koronie

nie jestes juz naszym kolega :decayed::kox:

Opublikowano

Kurde, wczoraj kolega zasłabł w pracy i zmarł,

miał 37 lat, rozległy zawał.

Zostawił żonę i dwójkę małych dzieci. Ta wiadomość spadła jak grom. :confused4: ;(

Opublikowano

to przykre ale takie jest zycie-jedni odchodza a inni przychodza na ten świat -załeq jestem waszym kolega ale nie uda mi sie przekonac rodzinki sorka

Opublikowano

spoko loko wpadniemy do Ciebie :decayed: i spot piwny i imieniny :good: 2w1 :kox: :kox:

Opublikowano

spoko żonka moja cie przywita wałkiem do ciasta :kox:

Opublikowano

moze byc :D ale czy ciasto tez bedzie ?? bo nie wiem czy warto głowe dlawałka nadstawiać :decayed::wink4: :wink4:

Opublikowano

bedzie :tongue4: ale do zrobienia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.