Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tych boje sie najbardziej:kox:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie boj sie wszyscy sie naebiemy :decayed: ale + jest taki ze wracamy taxa razem takze nie zaginiemy w akcji :)

Opublikowano
  • Autor

No i spotowanie 2013 rozpoczęte:naughty:

Obecni na spocie:

adrianus

borsuk90 - mam nadzieję że się nie myle:whistling:

jaccov6

kwiatko

Pipek

Skrzypek

Zaleczeq

zbychzz

Dzięki wszystkim za spotkanie i do następnego!!!:a4fan::a4fan::a4fan:

ps. ciekawe co się dzieje z: Taktuś, Czaja, Arko, Mayhem, Gruby???:whistling::whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

he a co ma się dziać? :decayed:

Opublikowano

pewnie vagowales peżoty znowu :naughty::naughty:

Opublikowano

następnego spota robimy u Czaji w domu ;)

Opublikowano

nie nie po prostu nie chciało mi się.odpoczywam po 5ieciu dniach zapierdolu.....:grin:

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

następnego spota robimy u Czaji w domu ;)

a to czemu?

Opublikowano

nie chcesz na spota to spot do ciebie wpadnie ;)

Opublikowano

wiem gdzie mieszka Grzesiu :decayed:

Opublikowano

A moze spota zrobic z jakimis atrakcjami?

Wlasnie wrocilem z Marta z x arena games na iwaszkiewicza. Dla dwoch osob za bardzo tam atrakcji nie ma bo cymbergaj lotki i symulator collina dirta

ale wieksza ekipa mozna sie pobawic w laser tag. To taki paintball tylko ze bez kulek z farba a elektronixznym sprzetem. Pol godzinki gry na osobe to 20pln

Opublikowano

w laserowy paint ball :decayed: to ja w 3 city gralem :wink: dobra zajawka jest :naughty:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

tekst życiówka :wink:
Opublikowano
  • Autor

a nie mówiłem, że Grześ jest na bieżąco na forum:grin: tylko, że leń i nie chce mu się d*py na spota ruszyć:tongue4:

Opublikowano

no to juz wp***dol ma :decayed: ja go tam na zatorzu szybko znajde :naughty::naughty::naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor
no to juz wp***dol ma :decayed: ja go tam na zatorzu szybko znajde :naughty::naughty::naughty::kox:

:polew::polew::polew:

Opublikowano

przy okazji zajde do wujka :decayed: bo grzesiu mieszka chyba w tym samym bloku albo blok obok :polew::polew:

---------- Post dopisany 04-02-2013 at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 22:57 ----------

UWAGA MAM WAŻNY KOMUNIKAT

Czy ktoś z was byłby zainteresowany koszulka taka jak w topicu jarka http://a4-klub.pl/koszulki-113/t-shirt-meski-audi-a4-klub-polska-czarny-259183/

tylko ze będzie inwersja kolorów czyli logo będzie czarne na białej koszule ???? mam juz logo przerobione i sprawdzam popyt na rynku olsztyńskim ???

tak wyglada logo http://i46.tinypic.com/33bz33b.jpg

black2.jpg

Opublikowano
  • Autor

ja mam czarną i mi wystarczy. zresztą biała mi się nie podoba:tongue4:

Opublikowano

ja bym musiał sobie kiedy sprawić koszulke - ale też czarną ;)

Opublikowano

tez mam czarna ale w lato w niej smigac to jest jakas masakra :kwasny:

Opublikowano

ja biore, ze 3 sztuki to miętką pytką, bo kuva, w wakacje to myślałem że jebne na wyścigach w Ełku z gołą glacą i czarną koszulką xd

a Wy reszta, nie spac, tylko brac, bo tu zaraz z kolega M. powiemu komu i co trzeba i kolorki Wam wyblakną :P

Opublikowano

dawaj wybielacz :polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.