Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś wyprzedzała mnie a4 w kortowie - podobna do taktusia (czyżbyś to ty Marek mi dawał te znaki świetlne ? ):) - nie przypatrzyłem się za dobrze bo skręcałem (zresztą było ciemno bo to gdzieś z godzinę temu).

Tak ładnie popadało śniegu to i chciałem się pobawić trochę na parkingach na kortowie ale okazało sie że trochę za drogo (ochrona łapie blokując wyjazd z parkingu i później czekacie sobie razem na mandat od policji). Dziś widziałem jak tam paru przyblokowali i policja ich spisywałe - ale paru tam się wywinęło ;)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziś wyprzedzała mnie a4 w kortowie - podobna do taktusia (czyżbyś to ty Marek mi dawał te znaki świetlne ? ):) - nie przypatrzyłem się za dobrze bo skręcałem (zresztą było ciemno bo to gdzieś z godzinę temu).

Byłem przy Kortau, tak z półtora godziny temu,

wracałem z Dorotowa na Jaroty, ale dalibóg znaków świetlnych nie dawałem... :decayed:

Opublikowano

Prośba:

parkujmy wszyscy tyłem na spocie :kox:

Mojej niuni tyłeczek się lepiej prezentuje ;)

może lepiej raz parkować przodem a raz tyłem :)

Opublikowano

tutaj to ja popre taktusia - parkujemy tyłem :good:

Opublikowano

Prośba:

parkujmy wszyscy tyłem na spocie :kox:

Mojej niuni tyłeczek się lepiej prezentuje ;)

może lepiej raz parkować przodem a raz tyłem :)

no jak kobieta normalnie... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Prośba:

parkujmy wszyscy tyłem na spocie :kox:

Mojej niuni tyłeczek się lepiej prezentuje ;)

może lepiej raz parkować przodem a raz tyłem :)

no jak kobieta normalnie... :polew: :polew: :polew:

Nie no, bez takich ;)

no dobra, ostatnio przodem stałem to teraz tyłem wjade :)

Opublikowano

A czy oprócz A4 inne modele Audi mogą się podłączyć pod spot :cool1: :?:

Opublikowano

A czy oprócz A4 inne modele Audi mogą się podłączyć pod spot :cool1: :?:

A czy oprócz A4 inne modele Audi mogą się podłączyć pod spot :cool1: :?:

Wyczekujemy każde Audi jak Kania dżdżu...

A Ciebie Marian jako nestora spotów Audi, zawsze i wszędzie... :hi:

Opublikowano

Normalnie zazdroszczę wam spocika. Ja raczej nie dam rady dojechać do Was, zła pogoda i godzina za późna jak dla mnie. Bo nie zdążę wrócić na trening na 18.00. :wallbash:

No cóż nie można mieć wszystkiego na raz.

Jak będzie lepsza pogoda to będę mógł pocisnąć i wyrobię czasówkę.

A tym czasem. :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

Bo nie zdążę wrócić na trening na 18.00. :wallbash:

Trening warcabów poczeka zawsze...,

jak coś to zawsze Cię podszkolę, miałem osiągnięcia... :decayed:

Opublikowano

Bo nie zdążę wrócić na trening na 18.00. :wallbash:

Trening warcabów poczeka zawsze...,

jak coś to zawsze Cię podszkolę, miałem osiągnięcia... :decayed:

Ha HA Ha

No widzisz ale i do warcabów trzeba dwojga wiec zawiodę kolegę jak nie przyjadę.

Ale dzięki za wsparcie. Jak będę potrzebował Koucza to się zgłoszę :kox:

Opublikowano
  • Autor

W niedziele bede w Olsztynie wiec zawitam pod Uranie i zobacze czy duzo sie pozmienialo hehe :evil:

Wpadaj jak do domu :kox:

Zima trzyma, ale damy radę :decayed:

Prośba:

parkujmy wszyscy tyłem na spocie :kox:

facjaty naszych niuniek będa lepiej prezentowały się do sesji foto :punk:

taktuś planujesz jakas szczegolną sesje? :> :> :>

Opublikowano

taktuś wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :hi::notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

taktuś wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :hi::notworthy: :notworthy:

przyłanczam sie do życzeń :hi::good:

Opublikowano

Dziękuję :hi:

Opublikowano

taktuś wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :hi::notworthy: :notworthy:

przyłanczam sie do życzeń :hi::good:

A co ja nie będę gorszy.

Najlepszego Życzę ....

PS.Czyli na wiosennym Weekendowym spocie Taktuś stawia urodzinową flaszkę :drunk:

Opublikowano

Dzięki, ponapijamy się jak stare chłopy :kox:

Opublikowano

Dzięki, ponapijamy się jak stare chłopy :kox:

rozumiem że na spot w niedziele przyjeżdżamy z kierowcami :naughty:
Opublikowano

to i ja się dorzucę Zdrowia, miłości i pieniędzy! Bo bez zdrowia miłość nie wychodzi, a bez kasy to baba zaraz ucieknie. :polew:

Opublikowano

W takim razie i ja swoje zyczonka dorzuce :) Wszystkiego najlepszego, pomyslnosci, a przede wszystkim pociechy z niuni ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.