Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

do nas lepsza droga :kox:

a jaka średnia ilość aut na spociku??? :tongue4: :tongue4: :tongue4:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 464,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale u nas same a4 :tongue4:

nie pomagamy se innymi hiundajami :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale u nas same a4 :tongue4:

nie pomagamy se innymi hiundajami :naughty:

my porostu jesteśmy bardzo gościnni :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

niech wam będzie :cool1:

Opublikowano

Ma ktos moze zapas ramek, zeby odsprzedac? Za dlugo czeka sie na wysylke, bo dopiero polowa sie uzbierala, a ja musze tablice za szyba wozic :/ bylbym wdzieczny, gdyby chociaz jedna ktos mial.[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 06:15_________________________________________________Zamowilem 2 ramki klubowe, jesli chcialby ktos to moge zamowic wiecej, zawsze to taniej wyjdzie, bo przesylka przekracza wartosc ramek. Jesli jest ktos chetny to na PW, tylko szybko, zanim zostana wyslane.

Opublikowano

Tak grzecznie się zapytam :naughty:.

Czy sie wreszcie czegoś dowiemy o wiosennym spocie bo już dochodzi polowa marca ? :rant:

Opublikowano

Widzę, że w najbliższą niedzielę spocik będzie :) Kto zamierza wpaść ? :>Ja z ojcem postaramy się wpaść na spota :)

PzdR

4lo

Opublikowano

Tak grzecznie się zapytam :naughty:.

Czy sie wreszcie czegoś dowiemy o wiosennym spocie bo już dochodzi polowa marca ? :rant:

Patryk spokojnie... zima jeszcze :>

Opublikowano

Tak grzecznie się zapytam :naughty:.

Czy sie wreszcie czegoś dowiemy o wiosennym spocie bo już dochodzi polowa marca ? :rant:

Patryk spokojnie... zima jeszcze :>

w sumie tak do 21 :gwizdanie:

Opublikowano

Tak grzecznie się zapytam :naughty:.

Czy sie wreszcie czegoś dowiemy o wiosennym spocie bo już dochodzi polowa marca ? :rant:

Po niedzieli będę przedstawiał propozycję, czekam jeszcze na info.

Mało czasu teraz, ciągle robię przy... skuterze :decayed: , do sezonu go przygotowuję :JC_fan:

Widzę, że w najbliższą niedzielę spocik będzie :) Kto zamierza wpaść ? :>Ja z ojcem postaramy się wpaść na spota :)

PzdR

4lo

Zapraszamy serdecznie
Opublikowano

Podzielę sie dziś przygodą jaka mnie napotkała.

miałem przygode na parkingu pod tesco - zresztą już druga w tym tygodniu.

Najpierw jakiś grat zapalil sie, obok którego zaparkowałem i straż go gasiła a ja byłem zaparkowany w zderzak do tego ogniska. Ale do tej pory nic nie zauważyłem więc chyba nie będzie żadnych strat z tej przyczyny mimo że strażacy lali moją bryczke.

A dziś KATASTROFA - jakiś SK... prawdopodobnie chciał ukraść mi moje QUATTRO !!! Wsiadam do środka i patrzę a tu szyba pasażera otwarta do połowy (jak wychodziłem była zamknięta na bank) i maska przednia nie domknięta :shocked:

Nie wiem co robić ale wiem że jakbym tego dupka dorwał to bym go zaj... Jutro będę znakował moje 4 kółka na każdym elemencie i to nie tylko dla zasady

a myślałem że te czasy złodzieja zaczęły zankać a tu taki numer :confused4:

Opublikowano

Uuu trza uważać jak do was się jedzie :decayed:

Opublikowano

Jesli chodzi o szybe pasazera to sam mialem 2 podobne przypadki. Wysiadajac bylem pewien, ze byla zamknieta. Jednak zdaje mi sie, ze musialem jakos reka niechcaco nacisnac przycisk ortwierania szyby. W sumie jak inaczej ja otworzyc...

Opublikowano

Po niedzieli będę przedstawiał propozycję, czekam jeszcze na info.

Mało czasu teraz, ciągle robię przy... skuterze :decayed: , do sezonu go przygotowuję :JC_fan:

Taktuś, a na jakim skuterze stanęło w końcu bo pamiętam temat w Hyde Park'u ?

Opublikowano

I jak panoczki po spocie :naughty: Pokażcie fotki :cool1:

Opublikowano

a czy spot nie jest dopiero jutro ? :)

Opublikowano

a czy spot nie jest dopiero jutro ? :)

:wallbash: :wallbash: :wallbash: jestem dzień do tylu bo wyjątkowo spot w E-g dzisiaj był

Może dlatego

Opublikowano

Podzielę sie dziś przygodą jaka mnie napotkała.

miałem przygode na parkingu pod tesco - zresztą już druga w tym tygodniu.

Najpierw jakiś grat zapalil sie, obok którego zaparkowałem i straż go gasiła a ja byłem zaparkowany w zderzak do tego ogniska. Ale do tej pory nic nie zauważyłem więc chyba nie będzie żadnych strat z tej przyczyny mimo że strażacy lali moją bryczke.

A dziś KATASTROFA - jakiś SK... prawdopodobnie chciał ukraść mi moje QUATTRO !!! Wsiadam do środka i patrzę a tu szyba pasażera otwarta do połowy (jak wychodziłem była zamknięta na bank) i maska przednia nie domknięta :shocked:

Nie wiem co robić ale wiem że jakbym tego dupka dorwał to bym go zaj... Jutro będę znakował moje 4 kółka na każdym elemencie i to nie tylko dla zasady

a myślałem że te czasy złodzieja zaczęły zankać a tu taki numer :confused4:

j

a dzis bylem w tecso ale nikt mojego ie chciał wziąć :naughty:

Opublikowano

Kto kupuje w TESCO ten ma d*pę niebieską... :cool1:

staram się zajeżdżać tam jak najrzadziej, dużo różnej swołoczy kręci się tam.

Taktuś, a na jakim skuterze stanęło w końcu bo pamiętam temat w Hyde Park'u ?

stanęło właśnie na tym, o którym była mowa na Hyde Park'u :decayed:
Opublikowano
  • Autor

kurcze nie dam rady dzisiaj przyjechać na spocik :sorry: wczoraj miałem rodzinna imprezkę :drunk: :beer1: :drinks: i nie czuję się na siłach usiąść za kierą :wallbash:

za dwa tygodnie nadrobie :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.