Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki taktus za checi moge byc w piatek tylko powiedz gdzie ?

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzieki taktus za checi moge byc w piatek tylko powiedz gdzie ?

w ten piątek jestem wolny do godz. 12 w południe, później niestety obowiązki

gdybyś mógł przyjechać na godz. 10-tą do Olsztyna to by pasowało, w dwie godzinki ogarniemy temat.

Jeżeli tak, to adres podam na PW

Opublikowano

moze byc powiedz gdzie?

Opublikowano

moze byc powiedz gdzie?

poszło na PW
Opublikowano

Ejjj wy Olsztyniaki to jedzieta do Borska :cool1:

Opublikowano

no i nie udało mi się przyjechać na spocika ;(

Opublikowano

Fajnie było, tylko musieliśmy się przenieść pod Carefour jak zaczęło padać. Taktuś, fajny ten wasz "skuter" :good: Do następnego razu.

Opublikowano

witam było jak zawsze fajnie. :gwizdanie:

Opublikowano

no jak tam Grzesiu twój licznik się spusuje ?

Opublikowano

jak narazie prawie ok. po za licznikiem paliwa.sobie nieraz poszaleje.

Opublikowano

no i jaka ładna b7 pojawiła sie dzisiaj na spociku ;)

Opublikowano

Było jak zwykle ok,

ja dziś byłem z młodym,

młody przyjechał gilerą i jak uciekaliście w popłochu pod Carrefour to my musieliśmy poczekać aż przestanie lać :wink4:

dziś byli obecni:

1. Monika Olsztyn

2. Żaneta

3. 4LO+Leszek

4. Alex CXI

5. Amstaf88

6. Arek87

7. Ares322

8. Czaja77

9. Dandifr+Małżonka+kotek jak z reklamy

10. Emsi+Monika

11. Kod

12. Marian

13. Maxym83

14. Paweł Olsztyn

15. Picia

16. Taktuś+Taktuś junior

do następnego :hi:

Opublikowano
  • Autor

Było jak zwykle ok,

ja dziś byłem z młodym,

młody przyjechał gilerą i jak uciekaliście w popłochu pod Carrefour to my musieliśmy poczekać aż przestanie lać :wink4:

dziś byli obecni:

1. Monika Olsztyn

2. Żaneta

3. 4LO+Leszek

4. Alex CXI

5. Amstaf88

6. Arek87

7. Ares322

8. Czaja77

9. Dandifr+Małżonka+kotek jak z reklamy

10. Emsi+Monika

11. Kod

12. Marian

13. Maxym83

14. Paweł Olsztyn

15. Picia

16. Taktuś+Taktuś junior

do następnego :hi:

już żałuje że nie udało mi się dzisiaj przyjechać :confused4:

tak na marginesie, wybiera sie ktoś do Borska???

http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.0.html

Opublikowano

A ja żałuje że musiałem spadowywać wcześnie :confused4: ale przejażdżka fajna :wink4:

Opublikowano

Na teraz powiem tylko tyle, że do Borska będę chciał pojechać.

Oni do nas, my do nich. :kox:

Opublikowano
  • Autor

Na teraz powiem tylko tyle, że do Borska będę chciał pojechać.

Oni do nas, my do nich. :kox:

no to jest już nas dwóch :> kto następny :> :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

Skrzypek co tam u ciebie mafia się odrodziła? Kto spalił 5 samochodów?

Opublikowano
  • Autor

Skrzypek co tam u ciebie mafia się odrodziła? Kto spalił 5 samochodów?

wiesz goście mi fikali więc ich uciszyłem :polew: więc uważajcie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.