Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michał sam nie będziesz :) Miejmy nadzieję, że pogoda będzie okej i się znów zwijać pod cerfura nie będziemy musieli :tongue4:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Michał, tylko nie zapomnij wkleić jakiejś foty ze spota i listy obecności :a4fan: :a4fan: :a4fan:

chętnie sobie poczytam :kawa::read:

Opublikowano

witam wszystkich, stesknilem sie za Wami troche:P hehe, turbina juz zrobiona i audi smiga,ale niestety jutro tez nie bede mogl podjechac:/ zaluje i pozdrawiam Was wszystkich!

Opublikowano

ja działam od rana, żeby się dziś pojawić mimo złej pogody :)

Opublikowano
  • Autor

ja działam od rana, żeby się dziś pojawić mimo złej pogody :)

działaj działaj mariano :>

Opublikowano

panowie ja tez bede moze ktos wezmie laptopka z vagiem to moze bysmy logi zrobili ?

Opublikowano

no właśnie, ja też bym chciał zrobić loga, jakiegoś podstawowego, tak z ciekawości czy wszystko gra :)

taktusia pewnie nie będzie, a nie wiem kto jeszcze ma vag-a.

Opublikowano

moze ktos jeszcze ma oprucz taktusia ?

Opublikowano

Szybka Lista z dzisiejszego spotu. Chyba nikogo nie pominąłem. W razie coś to popraw mnie Skrzypek:

Żaneta

4lo + Leszek

Anu

Ares

Czaja77

Emsi

Jose+rodzinka :)

Kod

Maxym83

Marian

Paweł

Pili81

Sero

Skrzypek

Taktuś junior

Wiesiekj

Viatliy

ZbychZ

Zdjęcia:

http://picasaweb.google.pl/Marianb30/Olsztyn14Czerwca2009?authkey=Gv1sRgCJSBnKTGufzzWw#

Pozdrawiam :)

Opublikowano
  • Autor

Szybka Lista z dzisiejszego spotu. Chyba nikogo nie pominąłem. W razie coś to popraw mnie Skrzypek:

Żaneta

4lo + Leszek

Anu

Ares

Czaja77

Emsi

Jose+rodzinka :)

Kod

Maxym83

Marian

Paweł

Pili81

Sero

Skrzypek

Taktuś junior

Wiesiekj

Viatliy

ZbychZZ

Zdjęcia:

http://picasaweb.google.pl/Marianb30/Olsztyn14Czerwca2009?authkey=Gv1sRgCJSBnKTGufzzWw#

Pozdrawiam :)

no marian spisałeś się na medal, oczywiście poza tym, że skubnąłeś Zbyszkowi jedno "z" :polew:

kilka moich fotek http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot14062009#

Opublikowano

:) i jak zawsze ok. działają wam etki??? :hi:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 21:21_________________________________________________marek jak zgłośić się na klubowicza?[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 21:23_________________________________________________

:) i jak zawsze ok. działają wam etki??? :hi:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 21:21_________________________________________________marek jak zgłośić się na klubowicza?

zgłosiłem się do Hugo daj mi ZNAC JAK COŚ BĘDZIESZ WIEDZIAŁ :hi:
Opublikowano
  • Autor

Ponieważ wczoraj na spociku kilka osób ochrzaniło mnie, że się nie pochwaliłem więc oficjalnie chwalę się :> :> :>:

Dnia 3 czerwca o godzinie 11:55 urodziła mi się córeczka Ada :kox:

http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Ada#5347482878737374114

Opublikowano

A to w takim razie gratulacje dla tatusia i mamusi :)

Opublikowano

Gratulacje dla Iwonki, Michała i Ady :hi:

Grzesiek słuszna decyzja z tym staraniem się o klubowicza.

Teraz troszkę się pozmieniały zasady przyznawania tej rangi, ale bądźmy dobrej myśli.

Masz moje pełne wsparcie.

Może w końcu Olsztyn się zaróżowi :decayed:

Ja też potrzebuję Etki, Grzesiek masz jeszcze ? :wink4:

Opublikowano

oj oj Skrzypek nareszcie się pochwaliłeś(po moim ochrzanie ) :embarrassed: gratki jeszcze raz ,Mareczku etke mam oczywiście czeka na ciebie ,Dzięki za poparcie.pozdrawiam :hi:

Opublikowano

no marian spisałeś się na medal, oczywiście poza tym, że skubnąłeś Zbyszkowi jedno "z" :polew:

pewnie marian tak się śpieszył i dlatego tego jednego z-eta po drodze stracił (zresztą na obydwu forach :naughty: )

no to przybyło nam o jedną małą nową klubowiczkę ;) - pozdrowionka no i gratulacje Michał !

Opublikowano
  • Autor

zbyszek a ty na klubowicza nie startujesz??

Opublikowano

zbyszek a ty na klubowicza nie startujesz??

nie, nie - ja sobie narazie odpuszczam

Opublikowano
  • Autor

zbyszek a ty na klubowicza nie startujesz??

nie, nie - ja sobie narazie odpuszczam

why? warunki chyba już spełniasz :> pozostały tylko chęci :>

Opublikowano

zbyszek a ty na klubowicza nie startujesz??

nie, nie - ja sobie narazie odpuszczam

why? warunki chyba już spełniasz :> pozostały tylko chęci :>

dobra dobra - już nie podpuszczaj ! narazie jeszcze się powstrzymam, ale za jakiś czas czemu by nie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.