Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No Zbyszku dawaj :good: Skrzypek a dzieła ci ta etka?

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No Zbyszku dawaj :good: Skrzypek a dzieła ci ta etka?

spoko, właśnie się aktualizuje. :kox: :kox: :kox:

ściągałem wcześniej dwie rózne wersje ale ta jest the best :kox:

Opublikowano

No Zbyszku dawaj :good: Skrzypek a dzieła ci ta etka?

spoko, właśnie się aktualizuje. :kox: :kox: :kox:

ściągałem wcześniej dwie rózne wersje ale ta jest the best :kox:

a język polski wyczaiłeś?

Opublikowano
  • Autor

No Zbyszku dawaj :good: Skrzypek a dzieła ci ta etka?

spoko, właśnie się aktualizuje. :kox: :kox: :kox:

ściągałem wcześniej dwie rózne wersje ale ta jest the best :kox:

a język polski wyczaiłeś?

po co mi polski w oryginale opanowałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeżeli chodzi o starszą wersję to ustawienia języka są tak jak poniżej na fotce:

140acd3416e93663.jpg

Opublikowano

i oto Zbyszku chodziło.

Opublikowano
  • Autor

spoko ściemniałem poradziłem sobie :polew: :polew: :polew:

http://torrenty.org/torrent/325661 :>

zbyszek, grzesiek moze trochę pospam_ujemy to może pobijemy żuławy w postach :polew:

Opublikowano

spoko ściemniałem poradziłem sobie :polew: :polew: :polew:

http://torrenty.org/torrent/325661 :>

upade do audi 756

Opublikowano

Słuchajcie, a jakby tak za***ać tego żubra co w centrum Olsztyna na skwerku stoi :polew::decayed:

ciekawe czy do avanta wejdzie? :polew:

Opublikowano
  • Autor

Słuchajcie, a jakby tak za***ać tego żubra co w centrum Olsztyna na skwerku stoi :polew::decayed:

ciekawe czy do avanta wejdzie? :polew:

patrykbor ma camping tam na pewno sie zmieści :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Słuchajcie, a jakby tak za***ać tego żubra co w centrum Olsztyna na skwerku stoi :polew::decayed:

ciekawe czy do avanta wejdzie? :polew:

patrykbor ma camping tam na pewno sie zmieści :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano

Słuchajcie, a jakby tak za***ać tego żubra co w centrum Olsztyna na skwerku stoi :polew::decayed:

ciekawe czy do avanta wejdzie? :polew:

no można pomyśleć :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:ale by :shocked: było

Opublikowano

posiało te żubry po całym olsztynie - o mało nie przywaliłem w gościa z przodu jak zobaczyłem takiego koło rolnika :naughty:

co do rajdu to mogłaby być dobra zabawa [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 22:17_________________________________________________no ponoć Marian się obronił na magazyniera - gratulacje !!!

przyznaj się no to Marian co to teraz masz za tytł

Opublikowano
  • Autor

posiało te żubry po całym olsztynie - o mało nie przywaliłem w gościa z przodu jak zobaczyłem takiego koło rolnika :naughty:

co do rajdu to mogłaby być dobra zabawa [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 22:17_________________________________________________no ponoć Marian się obronił na magazyniera - gratulacje !!!

przyznaj się no to Marian co to teraz masz za tytł

Żaneta też się dzisiaj obroniła :>

a Marian to pewnie o tej porze już nietomny :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jeszcze żyję, ale jestem mocno zmęczony :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze żyję, ale jestem mocno zmęczony :kox:

no ale chyba masz jeszcze troszkę sił aby się pochwalić :>

Opublikowano

No jest GIT czyli 5 :good:

Opublikowano
  • Autor

No jest GIT czyli 5 :good:

GRATULACJE!!!!! :> :good:

Opublikowano

No no Marian Gratuluje :good:

No i Tobie Michał Gratuluje córeczki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.