Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a Marian to pewnie o tej porze już nietomny :polew: :polew: :polew:

Zgadłeś, byłem baaardzo zmęczony :D

No to Skrzypek ja też gratuluję córki :good:

Zbyszek, jestem teraz oficjalnie nauczycielem techniki, mechaniki, rysunku technicznego, itp :wink4: Lubię to i mooooże jeszcze kiedyś do tego wrócę, ale aktualnie mam lepsze i ciekawsze zajęcie :cool1:

Pozdrawiam :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 466,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Mareczku, pamiętasz jak rozmawialiśmy o wyłączeniu jaśka w moim autku? Może na następnym spocie byśmy opanowali temat? Co ty na to?

Opublikowano

no to teraz marian będziesz nas tu uczył wszystkich ;)

chłopaki mam prośbę bo sam nie potrafię znaleźć u siebie w etce numeru części - chodzi mi o podszybie do a4 poliftowej (te przy wycieraczkach i ta druga część, która już siedzi pod maską) - pomożecie ?

Opublikowano

no to teraz marian będziesz nas tu uczył wszystkich ;)

chłopaki mam prośbę bo sam nie potrafię znaleźć u siebie w etce numeru części - chodzi mi o podszybie do a4 poliftowej (te przy wycieraczkach i ta druga część, która już siedzi pod maską) - pomożecie ?

teraz patrze i tez nie widzę :mysli:

Opublikowano

szukałem i szukałem - po trzecim podejściu w końcu udało sie znaleźć ;) te numery (mimo co dziękuję za dobre chęci Patryk)

Opublikowano

szukałem i szukałem - po trzecim podejściu w końcu udało sie znaleźć ;) te numery (mimo co dziękuję za dobre chęci Patryk)

to podaj bo mam pękniętą może se wymienię jak cena będzie niezła :przebiegly:

Opublikowano

no to szczęśliwe numerki:

8D1 819 401

8D1 819 402

8D1 819 447

8D1 819 422

Opublikowano

:> byłeś szybszy ,bo i ja znalazłem ;(

Opublikowano

http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

ceny są rożne a u mnie w etce nie może znaleźć tych numerków :blink:

Opublikowano

http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

ceny są rożne a u mnie w etce nie może znaleźć tych numerków :blink:

94 zeta nie jest żle

Opublikowano

http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

ceny są rożne a u mnie w etce nie może znaleźć tych numerków :blink:

patrzyłem przez sklepik gajosa i wychodzi około 200 pln za komplecik

Opublikowano

popatrz resztę numerków :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 21:18_________________________________________________

http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

ceny są rożne a u mnie w etce nie może znaleźć tych numerków :blink:

patrzyłem przez sklepik gajosa i wychodzi około 200 pln za komplecik

:przebiegly:

Opublikowano

no dziś znowu o mało co nie przywaliłem samochodem - i znowu sprawka tych żubrów - a właściwie ich braku

ktoś je zwinął z olsztyna !

Opublikowano

no dziś znowu o mało co nie przywaliłem samochodem - i znowu sprawka tych żubrów - a właściwie ich braku

ktoś je zwinął z olsztyna !

:gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ktoś je zwinął z olsztyna !

Ktoś tam ostatnio coś pisał że chce zwinąć :P

Opublikowano

ktoś je zwinął z olsztyna !

Ktoś tam ostatnio coś pisał że chce zwinąć :P

:kox:

Opublikowano

dobra starczy na dzisiaj bo normę postów tygodniowych wykorzystacie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hehe Olsztyniacy dajecie rade ostatnio :good:

Maxym83 widziałem dziś Twoje OOOO jak pod blokiem stało obok czerwonej Ibizy :tongue4:

Opublikowano

dobra starczy na dzisiaj bo normę postów tygodniowych wykorzystacie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a my sobie jeszcze popiszemy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

A ja wam pomogę :naughty:

P.S. Taktuś jak będziesz to zmień datę w pierwszym poście ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.