Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 462,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:afro: :beer1: :JC_fan::beach:

skąd kwiatko wiedziałeś co właśnie robię ? :)

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki, a dajemy info na AKP o wyjazdowym do Ostródy ?

Czy zdobywamy Ostródę sami?

dlaczego nie :> :kox: tylko dobrze byłoby wiedzieć ile osób przyjedzie żebym wybrał odpowiednio pojemny parking :polew:

ps Mareczku Iwona liczy na obecność Tereski :naughty:

kto wybiera się do Borska??? http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.0.html bo ja mam chęć polecieć :naughty:

Opublikowano

czesc Michał.ja na 99% wale do ciebie z Moniką.a Z BORSKIEM NIE :gwizdanie: WIEM???

Opublikowano
  • Autor

czesc Michał.ja na 99% wale do ciebie z Moniką.a Z BORSKIEM NIE :gwizdanie: WIEM???

już nie mogę się doczekać :naughty:

Opublikowano

Też z Borskiem nie wiem, kurczę wypadało by być,

oni u nas, my u nich - takie było założenie :mysli:

Proponuję w niedzielę spotkać się na Shellu na Dajtkach o godz. 14.30 i stamtąd razem wyruszymy do Ostródy,

Opublikowano

Skrzypek, a w Ostródzie gdzie się ustawiamy ? Żebyśmy wiedzieli gdzie jechać :)

Opublikowano
  • Autor

Skrzypek, a w Ostródzie gdzie się ustawiamy ? Żebyśmy wiedzieli gdzie jechać :)

więc rozumiem, że przyjedziesz z Leszkiem :> :good:

jeśli shell w Olsztynie to i ja proponuję shelllla w ostródzie przy E7. A później wszyscy razem na lody (wedle życzenia Taktusia;) nad jeziorko;) :>

Opublikowano

lody :good: a nie da rady panowie zmienić godziny spotkania na powiedzmy 12?[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 21:11_________________________________________________

lody :good: a nie da rady panowie zmienić godziny spotkania na powiedzmy 12?

Marek miałem dzwonić ,ale nie mam jak wyrwać się z roboty

Opublikowano
  • Autor

lody :good: a nie da rady panowie zmienić godziny spotkania na powiedzmy 12?[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 21:11_________________________________________________

lody :good: a nie da rady panowie zmienić godziny spotkania na powiedzmy 12?

czemu nie :naughty: niech wypowiedzą sie pozostali :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

mi to by pasowało bardzo.........na 15 muszę być w Olsztynie,a naprawdę mam wielką ochotę cie odwiedzić :)

Opublikowano

Słuchajcie, skoro AKP ma parcie na Mrągowo, a od nas większości pasuje wcześniej, to i ja się dostosuję.

A zatem na shellu na Dajtkach w granicach godz. 12 - 12.30 i wyruszamy do Ostródy razem, tylko coś czuję że o tej porze to zamiast lodów będzie pizza :mysli::naughty::decayed:

Opublikowano

no to fajnie ze i wam podpasuje. może być i pizza. :polew:

Opublikowano
  • Autor

czemu nie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

witam! :)

Panowie.. to jak to wreszcie jest? parking w rusi czy ostroda a zjazd na stacji shell'a ?? :kox:

Opublikowano

Cześć Mayhem :) Wydaję mi sie ze Ruś w ten weekend nieaktualna tylko Taktuś zapomniał zmienić w pierwszym poście wszystko ;)

Opublikowano

witam! :)

Panowie.. to jak to wreszcie jest? parking w rusi czy ostroda a zjazd na stacji shell'a ?? :kox:

Sorry, już uzupełniłem w podwieszonym

godz. 12.30 w niedzielę 26 lipca na stacji Shell na Dajtkach zbieramy się i wyruszamy na SPOTA WYJAZDOWEGO do OSTRÓDY

Opublikowano
  • Autor

co tu taka cisza? :gwizdanie: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

a mi dziś felge pokrzywiło - by to ...

jechałem sobie lubelską no i jak to te nasze piękne szerokie i plaskie jak stół drogi dały znowu robotę - na szybciora dojechałem na stację i wymieniłem kapcia na zapasówkę i ok. Ale nie dam sie i zabiorę się za ten nasz super zarząd dróg - nie daruję ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.