Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam po krótkiej nieobecności. Skoro w tę niedzielę jest spot, to zamiast na Ruś, może by się wybrać większą grupą na motopiknik http://www.biker.riders.pl/ :?: Ze dwa lata temu wjechaliśmy tam na około 20 aut :)

łaj not, zapodaj coś więcej, czy za wjazd się płaci?,

czy będzie miejsce na kilkanaście aut, gdzie się ustawialiście w poprzednich edycjach? :mysli:

z tego co znalazłem to 15 pln wjazd a tak w ogóle może być całkiem całkiem :>

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 466 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

motopiknik fajna sprawa!! :) uwazam ze mozna sie pchnac brygadka :)

Opublikowano

i Audi poszło w inne równie dobre ręce :wallbash:

do zobaczenia koledzy :hi:

Opublikowano

i Audi poszło w inne równie dobre ręce :wallbash:

do zobaczenia koledzy :hi:

Co będzie następne?

Zaglądaj do nas :good::wink4:

Opublikowano

siemka panowie.ja jak będe miał czas w niedzielę to tak na godzinkę,dla mnie motopiknik odpada. :hi:

Opublikowano
  • Autor

siemka panowie.ja jak będe miał czas w niedzielę to tak na godzinkę,dla mnie motopiknik odpada. :hi:

dlaczego wymiękasz? :tongue4:

Opublikowano

nie nie,ale mam mało czasu w tą niedziele :polew:

Opublikowano
  • Autor

nie nie,ale mam mało czasu w tą niedziele :polew:

wpadniesz na dajtki wypijemy po browarku i pojedziesz :polew:

Opublikowano

łaj not, zapodaj coś więcej, czy za wjazd się płaci?,

czy będzie miejsce na kilkanaście aut, gdzie się ustawialiście w poprzednich edycjach? :mysli:

Tak jak Skrzypek pisał wstęp to 15 zł, tyle wyczytałem na stronce bikier riders. Myslę, że będzie pewnie jeszcze jakaś opłata za parking - z 5 zł, ale to tylko takie moje domysły. Z parkowaniem nie będzie problemu, bo miejsca na lotnisku jest dużo. Możemy zrobić jakiegoś grilla. Rzuciłem hasło na AKP, żeby się spotkać np pod TPSĄ ok godz 11-tej i ruszyć na lotnisko kolumną :?: A Wy co na to :?:

PS fotki z 2007 http://picasaweb.google.pl/Marianb30/OlsztynDajtki3Czerwca2007#

Opublikowano

Marianb- fajny pomysl, ostatnio bylem na majowce rotarianskiej n dajtkach to meeega aut na parking sie ustawiala, taka kolejka aut audi prezentowałaby sie rewelacyjnie:D

Opublikowano

dz

i Audi poszło w inne równie dobre ręce :wallbash:

do zobaczenia koledzy :hi:

Co będzie następne?

Zaglądaj do nas :good::wink4:

dzieki za mile słowa ale nic na razie nie bedzie

pozdro

371#msg1028371 date=1249463464]

i Audi poszło w inne równie dobre ręce :wallbash:

do zobaczenia koledzy :hi:

Co będzie następne?

Zaglądaj do nas :good::wink4:

ieki za mile słowa w sumie

Opublikowano

i Audi poszło w inne równie dobre ręce :wallbash:

do zobaczenia koledzy :hi:

Poszło bardzo blisko, bo do mojego kolegi z klatki obok :)

Tak sobie obejrzałem i wygląda na całkiem ładny stan, środeczek zadbany :)

Opublikowano

Tak jak Skrzypek pisał wstęp to 15 zł, tyle wyczytałem na stronce bikier riders. Myslę, że będzie pewnie jeszcze jakaś opłata za parking - z 5 zł, ale to tylko takie moje domysły. Z parkowaniem nie będzie problemu, bo miejsca na lotnisku jest dużo. Możemy zrobić jakiegoś grilla. Rzuciłem hasło na AKP, żeby się spotkać np pod TPSĄ ok godz 11-tej i ruszyć na lotnisko kolumną :?: A Wy co na to :?:

PS fotki z 2007 http://picasaweb.google.pl/Marianb30/OlsztynDajtki3Czerwca2007#

jesli chodzi o mnie to pomysl rewelacja :) :)

Opublikowano
  • Autor

co tu tak cicho :evil: ludzie :spam:-ujcie :polew::banan3:

Opublikowano

Kurczę, nie wiem czy będę w niedzielę,

szykuje mnie się rodzinny wyjazd w sobotę i jak znam życie to w niedzielę strach będzie wziąć kierownicę do ręki przed południem :gwizdanie:

Pomysł Mariana jest OK, jak jechać na spęd to razem :decayed:

napiszcie kto będzie w niedzielę przed TePsą o 11-tej w celu ruszania razem na Dajtki,

jak zbierze się kilka deklaracji to zmienię w pierwszym poście :good:

Opublikowano

- Rimol

- pawelw_1986 (AKP)

- Emsi

- Marian na 100%

- Paweł z Żanetą dojadą później, bo pracują

Opublikowano
:) mnie nie będzie o 11 na pewno. :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

:) mnie nie będzie o 11 na pewno. :wallbash:

a później??? :tongue4:

Opublikowano

postaram się ale jeszcze nie wiem na 100%....

Opublikowano

ja bede!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.