Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

witam :)

niestety nie udało mi sie nawinąć na spocik :( bo byłem w.. krynicy :P korki jak mówicie - są. jakieś 50 mniej więcej km przed krynicą. jak się weźmie w automapie trasę optymalną to sporą jego część się ominie. ale nie jest to jakiś wielki, straszny i przerażający gigant. chociaż.. w samochodzie miałem 5 osób to pewnie i czas w korku szybciej leci ;)

korki są przez 2 roboty drogowe. niby.. a prawda jest taka ze takie pustaki na drogach jezdza ze korek za nimi sie robi. no i jak 1wszy przyhamuje to 50ty już stoi.. masakra normalnie :/ jednego to myślałem że z samochodu za twarz wyciągnę.. ale poza tym bezstresowo :P

jakiegoś strasznego spędu nie zauważyłem w samej krynicy - ot, tak - znośnie. normalnie. nie jest tak ze potykam sie o ludzi ale też nie jest tak że wale do kocyka po prostej jak czołg. Biwakowe miejsca wolne, nawet na polu namiotowym co jest przy samy molo przy wesołym miasteczku.

I tyle odnośnie sytuacji w krynicy z tego weekendu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

siema siema....co tu taka lipa? jak panowie na wczasach>? ja jadęw poniedziałek na litwe.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadęw poniedziałek na litwe.....

Już nawet po litewsku widzę piszesz... :decayed:

A czy będziesz w Wilnie?

Zatem namawiam, abyś oprócz Ostrej Bramy zobaczył również cmentarz na Rossie, na nim wspaniałe sarkofagi dawnych rodów polsko - litewskich, także miejsce w którym pochowano serce Józefa Piłsudskiego.

Znajdziesz tam wspaniałe świadectwo polskiej bytności trwale odciśniętej na przestrzeni wieków.

Polecam też katedrę wileńską, w której komunistyczna zaraza urządziła kiedyś magazyn,

a w której to jest pochowany król Polski Aleksander I Jagiellończyk, także żona ostatniego Jagiellona Barbara Radziwiłłówna,

ech, mógłbym tak długo, znam Wilno i mam tam jeszcze sporo rodziny... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 23:36_________________________________________________he ale jaja ,dziś wracając ze spływu zajechaliśmy do Mrągowa na lody ,patrzymy jedzie ślub.ale czym audi a4 b5 avant ładny kolor ceglasty metalik, to my chop na ulice i brama >>>> i jaki efekt?2 flaszki gorzałki weselnej :gwizdanie: :gwizdanie:.PS...pozdrawiam właściciela tego oto audi..... :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 23:36_________________________________________________he ale jaja ,dziś wracając ze spływu zajechaliśmy do Mrągowa na lody ,patrzymy jedzie ślub.ale czym audi a4 b5 avant ładny kolor ceglasty metalik, to my chop na ulice i brama >>>> i jaki efekt?2 flaszki gorzałki weselnej :gwizdanie: :gwizdanie:.PS...pozdrawiam właściciela tego oto audi..... :hi:

heh :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, chyba znów nie będę mógł przybyć na olsztyński najbliższy spocikson..., :evil:

kiedy w końcu miną te wakacje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień chociaż datę w pierwszym poście bo ja już nie wiem kiedy następny spot jest ;)

na którym i tak mnie nie będzie bo oczywiście ciągle jakieś wyjazdy, chyba że wyjdzie 30 sierpnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja już po urlopie na Litwie. samochód spisał się bardzo dobrze.pozdrawiam :hi:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 22:38_________________________________________________ale tu cisza.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja już po urlopie na Litwie. samochód spisał się bardzo dobrze.pozdrawiam :hi:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 22:38_________________________________________________ale tu cisza.... :)

nom cisza jak cholera ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle u nas na spotach :confused4:

Nas w niedziele nie będzie bo wyjeżdżamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...