Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no no no Karol - po wątku z turbawką do twojej bryczki coś mi się wydaję, że Cię zaraziłem chipem :evil:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Racja :notworthy: , jednak stwierdziłem ostatnio, że mało mało mało mocy.

Tylko jest taki problem, że nie mogę się doczytać nic na ten temat (AFB), albo nikt nic nie wie, albo nikt nic ie wie:)

Opublikowano

po samym programie bedziesz mial co najmniej 180 koników więc to chyba nie tak mało :naughty:

Opublikowano
:kox: wysobie gadki szmatki ,a ja dopiero z roboty :embarrassed::wallbash:
Opublikowano

pracuj pracuj - bo składka na zegarek dla mnie cię nie ominie :naughty:

Opublikowano

no chłopaki - musze się pochwlić, że wziąłem udział w konkursie na zdjęcie z swoją b5

- ciekawę czy ktoś jeszcze z naszej ekipy weźnei udział w konkursie na następny miesiąc :gwizdanie:

Opublikowano

na ten za 1zl ? :) ale w sumie.. moze jakis z myszka miki ? zawsze marzylem o takim.. :gwizdanie:

a tak w ogole.. to o co biega z tym bagaznikiem ? :blink: macie tam panne niezla w tle, ale totalna zlewka i obczajka :shocked:

watpie zeby taka rozkminka na temat vodki byla ;P

a jak w ogole poszlo z tym komputrowym badankiem? przybyl ktos z osprzetem do tego?

I jak juz gadamy o chipach - a4 b5 w benzynie da sie temu poddac? :) :)

bo szukam sposobu by tak mu dokopcowac z pare konia, ale szczerze mowiac nie wiem czy jest sens by zmieniac dolot przez to :/

Opublikowano

Zbychu - głos oddany - zdjęcie :good:

Opublikowano

no Karol, dzięki za głosik (tak szczerze to bardziej mi chodziło o frekwencje niż o głos na moją b5 ale tu akurat nie będę ukrywał że się cieszę :tongue4:

Opublikowano

[...]

a tak w ogole.. to o co biega z tym bagaznikiem ? :blink: macie tam panne niezla w tle, ale totalna zlewka i obczajka :shocked:

watpie zeby taka rozkminka na temat vodki byla ;P

[...]

a jak w ogole poszlo z tym komputrowym badankiem? przybyl ktos z osprzetem do tego?

[...]

Sprzęt był ale nikt nie podłączał VAGa.

Pannę ma się na codzień, spot jest tylko co dwa tygodnie, a ja zawsze mam jakiś zapasik % w bagażniku, więc trzeba skosztować w dobrym towarzystwie :naughty:

Udwaliśmy przed kobietami, że oglądamy furę a każdy po kolei łykał po secie cichaczem ;) Trzeba Ciebie uczyć jak młodego :gwizdanie: :good::?:

Opublikowano
  • Autor

no chłopaki - musze się pochwlić, że wziąłem udział w konkursie na zdjęcie z swoją b5

- ciekawę czy ktoś jeszcze z naszej ekipy weźnei udział w konkursie na następny miesiąc :gwizdanie:

ooo zbyszek wczoraj 4% a dzisiaj widze już 8% nieźle;))

chłopaki głosujcie na naszego!!!!! :>

Opublikowano

głos oddany.a może i ja się załapie na sesje>>>> :kox: :kox:

Opublikowano

no co jak co ale te nasze fotografy to chyba na następny miesiąc zapodają jakieś dobre fotki do konkursu :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też zagłosowałem :)

Opublikowano
  • Autor

Ja też zagłosowałem :)

chwalipięta :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: znam lepsze stronki :naughty:
Opublikowano

Grzegorz, u ciebie w aucie filtr paliwa jest dokręcany do dekielka w którym są mocowane przewody paliwowe?

Czy też już w filtrze są wypustki na przewody?

Opublikowano

Grzegorz, u ciebie w aucie filtr paliwa jest dokręcany do dekielka w którym są mocowane przewody paliwowe?

Czy też już w filtrze są wypustki na przewody?

witam Marek sam nie wiem ale zerknę potem i napiszę....[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 15:17_________________________________________________Marek z etki wynika ze mam filtr paliwa dokręcany do dekielka w którym są mocowane przewody paliwowe, :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.