Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już zmieniłem ;)

no normalnie kopara mi odapdła - piszesz Marian że był rtocki, a ja nawet nie wiedziałem że był :confused4:

szkoda bo bym chętnie z nim zamienił kilka słówek - co za pechoza

No to zaraz był, czy nie był :D :?: Bo ja już sam nie wiem czy nie przekręciłem Nicku :doh1: :naughty:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Już zmieniłem ;)

no normalnie kopara mi odapdła - piszesz Marian że był rtocki, a ja nawet nie wiedziałem że był :confused4:

szkoda bo bym chętnie z nim zamienił kilka słówek - co za pechoza

No to zaraz był, czy nie był :D :?: Bo ja już sam nie wiem czy nie przekręciłem Nicku :doh1: :naughty:

ja nie wiem

wydaje mi się że ma quattro z 99 na rzeszowskich tablicach

Opublikowano

No dobra, bo nawet marian się czasem myli, to jaki nick mają chłopaki z granatowego A4 Avant TDI :oops::D :?: Chyba za to będę musiał wyjąć coś z bagażnika na następnym spocie :naughty:

Opublikowano

hehehe jakie problemy z nickami<lol>

nastepnym razem niech sobie kazdy tabliczki z nickiem wywiesi gdzies w aucie, albo zamiast rejestracji :decayed:

Opublikowano

Żałuję , że nie byłem na spocie :naughty:

Widzę, że przybyły osoby, których daaaawno nie było :decayed:

do 18-tego :hi:

Opublikowano

Siemanko. no i radyjko chorus 2 hula jak ta lala. :kox: Marek jaki masz ten kabelek dokładnie do mp3 . i gdzie go kupiłeś? :hi:

Opublikowano

Witam witam we wtorkowy poranek :naughty: w samo południe

I od razu przejdę do meritum - postanowiłam zgłosić się na konkurs "fotek" - w sumie to miałam trochę lepsze zdjęcia z poprzednich miesięcy, ale zdążyłam :gwizdanie: dopiero na październik.

Także, jeśli się komuś ono spodoba, z góry dziękuję za oddany głos - niech Warmia też ma udział we wspólnym kalendarzu

P.S. Tematyka zdjęcia "miała oddawać" porównanie koni mechanicznych z takimi prawdziwymi (do poklepania), które są moją drugą pasją- tylko że te ostatnie nie za bardzo chciały wejść w kadr :decayed:

Opublikowano

no widzę Monika że w końcu ruszyło coś u nas z tymi fotkami. Jak tylko będą zdjęcia widoczne no to od razu będzie trzeba zagłosować ;)

Opublikowano
:tongue4: i mi jak się uda zrobię swojej niuni fotki w niedziele........................ :kox:
Opublikowano

A ja nie zdjęcia fury, tylko swojej gęby wkleję... w pierwszym poście :blink::decayed::polew:

możecie głosować... :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
  • Autor

A ja nie zdjęcia fury, tylko swojej gęby wkleję... w pierwszym poście :blink::decayed::polew:

możecie głosować... :gwizdanie: :polew:

nieeewieeeerzeee :polew::tongue4:

Opublikowano

taktuś, podeślij mi na maila te logi

maxym83(malpa)o2.pl

Opublikowano

A ja nie zdjęcia fury, tylko swojej gęby wkleję... w pierwszym poście :blink::decayed::polew:

możecie głosować... :gwizdanie: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: u mnie jest zdjęcie nie dostępne...............................

Opublikowano
  • Autor

siemka Grzesiu co u ciebie? na spoty nie przyjeżdzasz :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

na następny zajadę na 99%.miałem trochę roboty ... :)

Opublikowano

:hi:

Ee co sie porobiło z fotkami w pierwszym poście :confused4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Ee co sie porobiło z fotkami w pierwszym poście :confused4:

ooo gdzie ty byłeś jak cię nie było :polew:

Opublikowano

:hi:

Ee co sie porobiło z fotkami w pierwszym poście :confused4:

ooo gdzie ty byłeś jak cię nie było :polew:

Szkoła się zaczęła jakby nie było :naughty: i się wziąłem za nauke :decayed:

Opublikowano

Taktuś, sprawa notlaufów rozwiązana, zregenerowałem sobie N75 i śmiga nawet na 5000 obr :)

Ale podskocze jeszcze do Ciebie przy okazji i zrobimy loga ciśnienia turbiny żeby zobaczyć ile teraz pompuje.

I moze jeszcze kąt wtrysku podniesc troche.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.