Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a jak tam Skrzypek rurka wymieniona>????

jest i rurka :> okazało się że u mnie w pracy używają takiej chłopaki, i mają kilka metrów :naughty: więc odrąbałem kawałek :polew:

:good: :good: :good: :good: :) jest poprawa?

na razie jeszcze jeżdżę z taśmą i jest ok :wink4: jutro wymiana rurki i dam znać :>

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A u Nas znów nastała grobowa cisza :confused4:

Michał ale nastukałeś postów :naughty:

Opublikowano

A u Nas znów nastała grobowa cisza :confused4:

Michał ale nastukałeś postów :naughty:

siemka..jak zawsze cisza................ :bicz::boobs::banan3: :bicz3: :bicz3: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

zacznijcie odpowiadać na zadane pytania to ciszy nie będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bicz2:

Opublikowano

zacznijcie odpowiadać na zadane pytania to ciszy nie będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bicz2:

;(

:polew: siemka gra jak gra....ujdzie........... :)

Opublikowano

co tam porabiacie Towarzyszu?

Opublikowano
:palacz::drunk: :drunk: :drunk: leszka spijam ,ale zaraz spadam
Opublikowano
:drunk: no to podobnie tyle, że ja Heiniego :drunk:
Opublikowano

A ja herbatkę z soczkiem malinowym :tongue4::wink4:

Grzesiek, ty na vagu widzisz swojego chorusa?

Muszę swoje radio włożyć w takie podłączenie, co by widział je vag i wyłączyć BOSE

Opublikowano
  • Autor

A u Nas znów nastała grobowa cisza :confused4:

Michał ale nastukałeś postów :naughty:

:tongue4:

Opublikowano

A ja herbatkę z soczkiem malinowym :tongue4::wink4:

Grzesiek, ty na vagu widzisz swojego chorusa?

Muszę swoje radio włożyć w takie podłączenie, co by widział je vag i wyłączyć BOSE

cześć vag widzi chorusa.jak wiesz jak to zmienimy i wyłączymy jak umiesz...

Opublikowano

A ja herbatkę z soczkiem malinowym :tongue4::wink4:

Grzesiek, ty na vagu widzisz swojego chorusa?

Muszę swoje radio włożyć w takie podłączenie, co by widział je vag i wyłączyć BOSE

cześć vag widzi chorusa.jak wiesz jak to zmienimy i wyłączymy jak umiesz...

to musimy się spotkać,

wepniemy mojego chorusa w twoją instalacje i zmienimy, wiem jak to zrobić :good:

Opublikowano

A ja herbatkę z soczkiem malinowym :tongue4::wink4:

Grzesiek, ty na vagu widzisz swojego chorusa?

Muszę swoje radio włożyć w takie podłączenie, co by widział je vag i wyłączyć BOSE

cześć vag widzi chorusa.jak wiesz jak to zmienimy i wyłączymy jak umiesz...

to musimy się spotkać,

wepniemy mojego chorusa w twoją instalacje i zmienimy, wiem jak to zrobić :good:

kiedy?

Opublikowano

:hi:

G widze że cytowanie ci idzie :kox:

Opublikowano

:hi:

G widze że cytowanie ci idzie :kox:

haha :) co tam u ciebie Patryk?

Opublikowano

A powiem że nie źle :cool1: . Na prawko sie zapisałem :kox:

Opublikowano

A powiem że nie źle :cool1: . Na prawko sie zapisałem :kox:

ze jak?

Opublikowano

ze jak?

robie przyczepki do ciężarówek [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 20:38_________________________________________________B i C już mam pare latek :evil:

Opublikowano
  • Autor

A powiem że nie źle :cool1: . Na prawko sie zapisałem :kox:

A powiem że nie źle :cool1: . Na prawko sie zapisałem :kox:

ze jak?

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ze jak?

robie przyczepki do ciężarówek [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 20:38_________________________________________________B i C już mam pare latek :evil:

:gwizdanie: he dobre[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 20:40_________________________________________________

A powiem że nie źle :cool1: . Na prawko sie zapisałem :kox:

A powiem że nie źle :cool1: . Na prawko sie zapisałem :kox:

ze jak?

:polew: :polew: :polew:

co tak cie Michałek rozśmieszyło? :polew: a jak furka?[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 20:41_________________________________________________kurde muszę katalizator wywalić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.