Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Furka zapitala całe 10 km dziennie czsami jade obwodnicą do roboty żeby , ją dogrzać

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Furka zapitala całe 10 km dziennie czsami jade obwodnicą do roboty żeby , ją dogrzać

no tak , :good:a mi jakoś się w miare szybko nagrzewa

Opublikowano

jak przejadę 10 km to już rozgrzana ale 10 km robię do pracy i z powrotem :przebiegly:

Opublikowano

A ja dziś wymieniłem świece żarowe :banan2:,

także dałem juniorowi lusterko i klamkę, co by wymienił w gilerze :rant:

A ja herbatkę z soczkiem malinowym :tongue4::wink4:

Grzesiek, ty na vagu widzisz swojego chorusa?

Muszę swoje radio włożyć w takie podłączenie, co by widział je vag i wyłączyć BOSE

cześć vag widzi chorusa.jak wiesz jak to zmienimy i wyłączymy jak umiesz...

to musimy się spotkać,

wepniemy mojego chorusa w twoją instalacje i zmienimy, wiem jak to zrobić :good:

kiedy?

może jutro?

mnie pasi tak od godz. 16-tej

Opublikowano

Marek odezwe się ok 15- 16 to się ustawimy. narka

Opublikowano

Marek odezwe się ok 15- 16 to się ustawimy. narka

oki, dzięki :hi:

Opublikowano

piwko już popijacie przed tv? :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

piwko już popijacie przed tv? :kox: :kox:

Tomek! Tomek! :good: :>

Opublikowano

piwko już popijacie przed tv? :kox: :kox:

Tomek! Tomek! :good: :>

ja kase postawiłem na Gołote i remis :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

piwko już popijacie przed tv? :kox: :kox:

Tomek! Tomek! :good: :>

ja kase postawiłem na Gołote i remis :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to jestes w plecy :tongue4:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: za Adamka mało płacą :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: za Adamka mało płacą :kox: :kox:

lepsze coś niz nic :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: za Adamka mało płacą :kox: :kox:

lepsze coś niz nic :naughty:

zobaczymy................................. :polew::cool1:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: za Adamka mało płacą :kox: :kox:

lepsze coś niz nic :naughty:

zobaczymy................................. :polew::cool1:

nie widziałeś ostatnich walk Gołoty??? :thumbdown:

Opublikowano

Widzę, że sie rozmowa zaczęła :)

Ja myślę, że Adamek wygra :naughty: no ale jak to będzie to nie wiem. Wczoraj na polsacie sport leciala walka gołoty chyba z przed 2 lat no i jako tako mu szło :) Ale zobaczymy co dziś będzie :)

Opublikowano

Widzę, że sie rozmowa zaczęła :)

Ja myślę, że Adamek wygra :naughty: no ale jak to będzie to nie wiem. Wczoraj na polsacie sport leciala walka gołoty chyba z przed 2 lat no i jako tako mu szło :) Ale zobaczymy co dziś będzie :)

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Widzę, że sie rozmowa zaczęła :)

Ja myślę, że Adamek wygra :naughty: no ale jak to będzie to nie wiem. Wczoraj na polsacie sport leciala walka gołoty chyba z przed 2 lat no i jako tako mu szło :) Ale zobaczymy co dziś będzie :)

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

witam :hi:GOLOTA rozniesie adamka[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 22:54_________________________________________________panowie moze ktos z was czyscił turbine.u mnie trzeba to zrobic a mechanik powiedział 300zł to duzo?

Opublikowano
  • Autor

witam :hi:GOLOTA rozniesie adamka[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 22:54_________________________________________________panowie moze ktos z was czyscił turbine.u mnie trzeba to zrobic a mechanik powiedział 300zł to duzo?

Tomek! Tomek! :tongue4:

Opublikowano

witam :hi:GOLOTA rozniesie adamka[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 22:54_________________________________________________panowie moze ktos z was czyscił turbine.u mnie trzeba to zrobic a mechanik powiedział 300zł to duzo?

Nie zawracaj teraz d*py ! :) :) :)[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 23:18_________________________________________________moim zdaniem kór.. ustawione.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.