Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Grzesiu ile przegrałeś??? :> :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: 15 :ON:[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 23:36_________________________________________________ :) :) :) :)

Opublikowano
  • Autor

To zaszalałeś :decayed:

Opublikowano

To zaszalałeś :decayed:

głupi nie jestem :polew:[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 23:38_________________________________________________

:gwizdanie: :gwizdanie: 15 :ON:[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 23:36_________________________________________________ :) :) :) :)

no 16 :ON:

Opublikowano

i po golocie szkoda....flaszka przegrana :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

i po golocie szkoda....flaszka przegrana :wallbash:

Tomek będzie mistrzem świata w wadze ciężkiej :good: mówię wam :naughty:

Opublikowano

i po golocie szkoda....flaszka przegrana :wallbash:

Tomek będzie mistrzem świata w wadze ciężkiej :good: mówię wam :naughty:

ni h*ja[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 23:43_________________________________________________nie interesuję się boksem od dzisiaj :gwizdanie: Polska

Opublikowano

adamek za słaby jest na wage ciezka ale pozyjemy zobaczymy...

Opublikowano
  • Autor

adamek za słaby jest na wage ciezka ale pozyjemy zobaczymy...

teraz jeszcze jest za słaby ale dajcie mu czasu :naughty:

Opublikowano

Tak naprawdę to Polsat znów Nas oszukał... :evil:

tylko czipsów się napchałem... :evil: :evil: :evil::no4:

]panowie moze ktos z was czyscił turbine.u mnie trzeba to zrobic a mechanik powiedział 300zł to duzo?

Nie zawracaj teraz d*py ! :) :) :)

:polew: :polew: :polew:

toś koledze odpowiedział,

panowie moze ktos z was czyscił turbine.u mnie trzeba to zrobic a mechanik powiedział 300zł to duzo?

cena jest taka sobie,

idzie zima a afn-y w zimę zawsze łapią zamulenie, chyba że na śliskich nawierzchniach potrafisz ostro butować :gwizdanie:

także z czyszczeniem bym się wstrzymał, na wiosnę mechanik powiedziałby to samo...,

zdemontuj dolot od filtra powietrza, zdejmij przewód podciśnieniowy od gruszki turbiny, 40 minut machania sztangą pomoże na pewno... ,

co do wyjęcia i czyszczenia turbawki to było dużo na forum, jak masz kanał/podnośnik i samozaparcie to zrobisz sam.

Jak byś jednak chcial czyścić trochę taniej to daj znać na priva.

Opublikowano

Tak naprawdę to Polsat znów Nas oszukał... :evil:

tylko czipsów się napchałem... :evil: :evil: :evil::no4:

Marek dobrze gadasz :)

Opublikowano

9piw wypitych w oczekiwaniu, a podczas finalu nie zdazylem nawet polowy dopic :polew: moglem sie tego spodziewac po andrzeju, nie raz nam to pokazal

BRAWO GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓRAL!!!!!

Opublikowano

pobudka :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3:

Opublikowano

pobudka :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3:

bo czeka wódka :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3:
Opublikowano
:polew: :polew: :good:
Opublikowano

Moje cacuszko na sprzedaż :naughty::decayed: Może ktoś z Was by się zdecydował, za 3500 oddam :tongue4: :tongue4:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1594970

Opublikowano

Moje cacuszko na sprzedaż :naughty::decayed: Może ktoś z Was by się zdecydował, za 3500 oddam :tongue4: :tongue4:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1594970

co będzie następne?

Opublikowano
  • Autor

Moje cacuszko na sprzedaż :naughty::decayed: Może ktoś z Was by się zdecydował, za 3500 oddam :tongue4: :tongue4:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1594970

co będzie następne?

A4 :>

Opublikowano

Moje cacuszko na sprzedaż :naughty::decayed: Może ktoś z Was by się zdecydował, za 3500 oddam :tongue4: :tongue4:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1594970

co będzie następne?

A4 :>

ja obstawiam coś z pojemnością 125ccm

Opublikowano

Hehe zacznijcie obstawiać kasę na to co potem wezmę :tongue4:

Ogólnie to sprzedaje dlatego, że mi się w sumie znudziło już takie śmiganie. Rok do prawka zostało także raczej nic innego nie będzie tylko czekanie na prawko :) a potem śmiganie A4 :naughty:

Tak w ogóle to Wszystkiego Najlepszego Grzesiu :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.