Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na spocie się pojawię ale łykać nie będę :kox:

Opublikowano

Grześ, ale szampana to chyba wypijesz za moje zdrowie, co?? bo obawiam się ze takich jak Ty będzie dżo wiecej, i chyba organizowanie czegoś i zbędne wykosztowywanie się jest nie potrzebne;)

Opublikowano

ja tam mogę być i w sobotę i w niedziele :) mam nadzieje ;P

ale podobnie jak czaja - doić nie będę - kobieta ma jeszcze nie do końca sobie radzi za kołkiem.. :gwizdanie:

Opublikowano

sobota byłaby ok, niedziele u mnie też odpada.

Jeżeli nie teraz to może ustalimy jakąś dalszą sobotę ?

Opublikowano

sobota byłaby ok, niedziele u mnie też odpada.

Jeżeli nie teraz to może ustalimy jakąś dalszą sobotę ?

Zbysiu,ustawki nie da rady zrobi,sam widzisz ja kto jest. :gwizdanie:

Opublikowano

Chlopaki, wypowiecie sie w moim watku dot. spotu w Ostrodzie? Sa chetni?

Opublikowano
  • Autor

Chlopaki, wypowiecie sie w moim watku dot. spotu w Ostrodzie? Sa chetni?

i jak? mi tam pomysł się podoba :> :good:

Opublikowano

Zbysiu,ustawki nie da rady zrobi,sam widzisz ja kto jest. :gwizdanie:

skoro tak to obstajemy przy tej sobocie w dżinie ;)

Opublikowano

No Zbysiu. Sobota jest ok.tyle ze muszę wiedzieć do czwartku, kto idzie ,bo jak coś mam inne plany ,A ty Skrzypek jak tam z Sobotą?do 22 możesz posiedzieć z nami w miłym i doborowym towarzystwie. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No Zbysiu. Sobota jest ok.tyle ze muszę wiedzieć do czwartku, kto idzie ,bo jak coś mam inne plany ,A ty Skrzypek jak tam z Sobotą?do 22 możesz posiedzieć z nami w miłym i doborowym towarzystwie. :gwizdanie:

ostatni transport do domku mam zaraz po 21 więc ogólnie lypa :confused4:

Opublikowano

No Zbysiu. Sobota jest ok.tyle ze muszę wiedzieć do czwartku, kto idzie ,bo jak coś mam inne plany ,A ty Skrzypek jak tam z Sobotą?do 22 możesz posiedzieć z nami w miłym i doborowym towarzystwie. :gwizdanie:

no jakby Skrzypek przyjechał byłoby fajnie :gwizdanie:

Opublikowano

Przehoteluj sie w Olsztynie, a w niedziele jadac do Ostrody, moge Cie wziac :P

Opublikowano

No Skrzypek to całe 3 godziny to jest 1 piwo w 20 minut ,to ile razem piwek? :shocked::kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

:bry:

siemka Patryk :good:

Opublikowano

Cześć Patryk :hi:

Opublikowano

Siemacie chłopaki :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 21:05_________________________________________________Michał jak maleństwo i żona :cool1:

[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 21:06_________________________________________________

Cześć Patryk :hi:

Zbieraj kase na 18-ke :kox:

Opublikowano

cześć Patryk,

kiedy wpadasz do nas na spota :naughty:

Opublikowano

Zależy jak leży może na kfc zajade do was :evil: i wpadnę na spota , ale mam bliżej do GD :naughty: .Pogadam z żoną :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.