Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cholercia, ja przez ten dluuugi remont w mieszkaniu znowu sie nie zjawie :( ale jesli jutro jest spocik to bede :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Chlopaki, wypowiecie sie w moim watku dot. spotu w Ostrodzie? Sa chetni?

i jak koledzy, zapraszam do mnie :> kto ma ochotę mnie odwiedzić? :kox:

i jak Olsztyniaki :tongue4: przyjedziecie do Ostródy??? :evil: czy wymiękacie?

Opublikowano

Ostroda, niedziela, godzina 13:00, parking pod hala OSCIR. Zapraszam ponownie!

506036226 - kontakt do mnie jesli ktos chcialby sie spotkac. W razie czego o 12:00 spotkanie na parkingu przy ul. Mochnackiego w Olsztynie i start do Ostrody o 12:15.

Pozdrawiam

Petlik

Opublikowano

huh.. ale wczoraj było za***iście :) :) nie, no poważnie chłopaki - dzięki za super imrezke :) babeczkom też się bardzo podobało :>

spot w ostródzie - niestety wymiękam. za wcześnie jest. mam nadzieję, że na ten nasz zdążę wytrzeźwieć ;)

Opublikowano

było ok.ale kac................ dziś mnie nie ma ;(

Opublikowano

Było ostro... ,

też mam kaca :decayed:

Opublikowano

Ja tam kaca nie mam, ale faza mnie jeszcze trzyma :naughty: A kto dojedzie dziś na spot :D Ja szukam kierowcy, bo sam nie jestem w stanie :polew:

Opublikowano

ja będę :) nie mam alkomatu żeby sprawdzić czy mogę.. ale wydaje mi się że tak :)

kaca nie mam - jak zawsze jak młody bóg :cool1:

laski się nudzą w szkole więc też jadą :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

było krótko ale za***iście :kox: trzeba to powtórzyć :>

Grzesiu po co do mnie dzwoniłeś o 00:49 :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a tak poważniej chłopaki - kto będzie? bo z tego co mi się wydaje na chwilę obecną to dość licha frekwencja się zapowiada :mysli::disgust:

Opublikowano

marjan będzie :good:fazę mam jeszcze, ale znalazłem szofera :)

Opublikowano

Ja dziś wpadnę na kilka minut.

P.S.

Szkoda, że nie ma fotek z wczorajszej imprezy.

Opublikowano

było krótko ale za***iście :kox: trzeba to powtórzyć :>

Grzesiu po co do mnie dzwoniłeś o 00:49 :polew: :polew: :polew:

he czy dojechałeś. :)

Opublikowano

naprawdę było fajnie wczoraj :good:

Szkoda, że nie ma fotek z wczorajszej imprezy.

może i lepiej że ich nie ma ;)

Opublikowano

Dziś na Rusi były jakieś wyścigi, czy coś w tym stylu...

cały parking był zajęty.

Przejechałem tylko, bo nie było nawet gdzie auta postawić.

Nie wiem czy spot się odbył i gdzie się odbył.

Tak myślę, że na przyszłość trzeba ustalić miejsce rezerwowe.

Chyba parking pod Uranią będzie najlepszą rezerwową miejscówką.

Opublikowano

a ja mam jeszcze kaca troszkę.... :kox:

Opublikowano

Fajnie było. Potańczyło się z sympatycznymi dziewczętami. Standardowo starsze panie podbijały do nas i trzeba było raz zatańczyć z nimi. Mi jeszcze czacha dymi lekko. Ciekawe jak tam Andrzej żyje, bo się nie odzywa. Z tego co pamiętam podwoziliśmy go pod dom. Taktuś słyszałem, że łapaliście taksówy na środku ronda. Ja wracałem do domu na krótki rękaw :naughty:

Co do dzisiejszego spotu....

Kilka fotek:

http://picasaweb.google.pl/Marianb30/Olsztyn22Listopad2009#

Emsi zrobił więcej podobno :)

Lista obecności:

1. Anu

2. Paweł i Żaneta

3. Hiszpan z Kamilą

4. Pili81

5. Zbychzz

6. Emsi & Monika

7. Kris0181

8. Amstaff88

9. Mayhen z Ewą oraz Moniką

10. Roman19

11. Wiktor

12. RadziuA4

13. Marian

14. Chłopaki z A4 1.8 Avant

15. Segment

Jeżeli kogoś pominąłem, dajcie znać to poprawię.

No możemy ustalić miejsce rezerwowe. Może być i Urania. Ja proponuję jeszcze parking pod Careofurem - alternatywa na deszczową pogodę :)

Taktuś sprawdź to. To był gość:

Hey Joe - Jimi Hendrix (High Quality)

Opublikowano

Zyje :) co prawda zjadlem sniadanie dopiero o 19 a faza trzymala mnie do 16,

to uwazam ze warto bylo zjawic sie na imprezie.

Niestety nie bylo szansy ruszyc sie z lozka na dzisiejszy spot.

A szkoda ze fotek nie ma, ale na szczescie nagralem kilka filmow :)

tylko nie wiem czy mozna je publikowac:)

Opublikowano

ja dziś też męki z rana przechodziłem - oj jak droga z łóżka do lodówki po picie stała się strasznie daleka ;)

na następnym spocie trzeba się rozliczyć - tylko napiszcie z kim bo wiem że na początku czaja kupował, a później nie wiem kto dalej :embarrassed:

Opublikowano

No chłopaki, dajcie jeszcze więej zdjęć, bo mnie tak słabo widać i moją audike :decayed: a aparatu swojego nei mogłem wziąć :confused4: ale było spoko, szczególnie jak musieliśmy się przemiejscowić :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.