Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Forum u mnie też wczoraj wieczorem nie działało:

Na spocie byli:

4LO+Leszek+Żona

Ares

Adrianus

Jose82

Hiszpan i Kamila

Miętus+Kolega

Taktuś+Michał

Segment

Tomkom1

Marian+Aneta

Żaneta i Paweł

Listę zrobiłem z pamięci, więc jeżeli kogoś pominąłem, odzywać się, to dopiszę :)

Fotki:

http://picasaweb.google.pl/zanacoupe/Zlot290810#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Ty mnie widziałes tam pod $liwa czy podziwiałes elewacje budynku ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Ty mnie widziałes tam pod $liwa czy podziwiałes elewacje budynku ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Tak widziałem Cię Panie Załku,

nawet tak delikatnie się uśmiechnąłem i kiwnąłem głową, a co ciekawe miśki z radiowozu za Toba mi odpowiedzieli machnięciem rękoma :polew: :polew: :polew:

no kuźwa ale jak Taktuś pozdrawia to trzeba odpowiedzieć :decayed:, bo inaczej zgon :polew:

Marian, skrybo forumowy - dzięki za podsumowanko :good::hi::kox: :kox:

Mam tylko jedno zastrzeżenie co do spotu. Jak Michał palił gumę Gilerą, to Ty musiałeś się wepchać w kadr swoim Audi "z silnikiem na rope" :naughty:

Michał otrzymał delikatną reprymendę, ze palić to może kurczę cholewki a nie opony które kosztują, póki co ojciec sponsoruje opony i inne części... :wink4::decayed:,

na lans młodego przyjdzie jeszcze czas, teraz ja pozuję ( jestem przepiękny - chyba nikt nie zaprzeczy :polew: :polew: :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Mareczku Ty to jestes wyższy inżynier madafaka :) jak Ci policjanci machaja to ja nie mam pytań :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ludziska!!

Po dłuugiej nieobecności :chytry: hmmm..

Kajam się przed wami za mą opieszałość oraz porzucenie swych ideii.. ale już się poprawiłem :)

W międzyczasie natomiast.. prawko mi powineli :wallbash: ku*wać.. :thumbdown:

Co do zlociku to Panowie - my bardzo chętnie, ale musze poczekać az Cycu mój drogi dostanie plan zajęć do rączki i wtedy będzie można się określić z naszej strony co i zacz. Do kiedy zapisy? Bo nie doszukałem się takowego info..? Panie Marianb? Do Ciebie to wędruje zapytanie..?

taktuś wiem, że mieliśmy zakładać u mnie te dekory.. ale się nieźle porypało w między czasie.. w każdym razie serdecznie przepraszam za zawracanie tak zacnej dupki a potem nieodezwanie się.. bardzo to niegrzecznie i nieładnie z mej strony, takowoż proszę wybaczenie dla mej osoby :) gówniarz jestem jeszcze i dopiero się uczę sarvior vivuare ;P ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy zapisy? Bo nie doszukałem się takowego info..? Panie Marianb? Do Ciebie to wędruje zapytanie..?

Narzuconego terminu nie ma, ale dobrze by było się określić w tym tygodniu. Do piątku powinno się wyjaśnić, bo Tomkom ( organizator) jeszcze prowadzi rozmowy z ośrodkiem. Cena wyjdzie 100zł/os. Zawiera się w niej jedzenie z grilla/kolacja pierwszego dnia, śniadanko na drugi, itd. czyli tak jak w Kaletce. W ośrodku jest podobno basen, sauna. Można będzie skorzystać, tyle że, już nie za darmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...