Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu najbiedniejszy region polski ;] największe bezrobocie to wszyscy ida do policji :naughty::decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 20:41_________________________________________________

Niech żałują co nie byli!!

Obecni klubowicze klubu A4 na tej imprezie uważam, że godnie reprezentowali resztę klubowiczy. Aczkolwiek uważam, że mogło być nas tam więcej!

Marian ja miałem 0,00 % :oklaski:

to logiczne dlaczego Ty i Adrian mieliście 0 :) w koncu byliscie z kobietami :cool1: to wypadało sie dobrze prowadzic :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie to, że z kobietami po prostu PIĆ TO TRZEBA UMIEĆ!!!

:drunk:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 20:57_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=ZKHKDuBvXY8&feature=related

powiedz po co ci Ferrari jak combi cię kroi :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rs6 ostatnio pod palma widziałem na Warszawskich blachach jak koles przyjebał to normalnie patrz nizej :decayed:

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

A po co Ferarka ?? na podryw blachar :naughty: na rs-a by nie poleciały bo i tak 99% ludzi z wiedza standardowo na temat samochodow powie czy rs4 czy rs6 to spojrza ipowiedza ze to zykłe a4 i a6 :decayed: a ze rs-y to cichociemne samochody to juz pewnie nie jeden bananowiec sie przekonał :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak ja pokazuje Marcie zdjecia rs4 to robi znudzona mine i mowi ze takie jak moje, a jak pokazuje rs6 to mowi ze auto jak auto, a jak pokazuje rs4 i rs6 i pytam sie ktore by mi kupila jakby wygrala w totka to wskazuje rs6 mowiac ze wyglada na nowsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz ja o tym własnie mowie :decayed: pamietam jak byłem na 1/4 mili i adam latał s4b5 :gwizdanie: i znawcy jacys stali obok mnie i mowia ze te A4 nie jedzie :polew: :polew: :polew: :polew: to sie wkurwiłem i mowie " wiesniaku jak nie ogarniasz podstawowej wiedzy na temat :audi: to sie nie odzywaj" a on do mnie a co przeciez to a4 a ja mowie ze nie a4 tylko s4 a on do mnie ze nie ma takiego audi :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: no to jak to usłyszałem to jeblem na cyce :polew: :polew: :polew: i na zakonczenie powiedziałem mu ze to s4 2.7 BT i ma ok 450 koni i wyciagnie klase Street AWD i załozyłem sie znim o 100 :wink4: ale miał honor i dał mi stówke i bylo na melanz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde widzisz popatrz no to gosciu faktycznie sie zachowal:D

nastepnym razem jak bedziesz na 1/4 jechal to zabieraj mnie ze soba w takim razie jak srodki na melanz Ciebie same znajduja praktycznie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to co roku jestem na 1/4 takiej imprezy nie mozna odposcic :polew: aaa no i jest luksio sa fajne fury no i dupeczki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! i wymieniłem żaróweczkę!! :) co prawda bez pomocy Ewy oraz jej uspokajanie pewnie rozniósłbym wszystko w mak.. no i oczywiście musiałem także zawrócić dupkę naszej Legendzie.. ;) ale.. ważne, że udało się wszystko wykonać bez strat! :good:

wielkie dzięki dla forum - znów się przekonałem jak użyteczne są zawarte tu informacje :):hi::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem żaróweczkę!!

bravo :oklaski:

ja wczoraj wymieniłem zawias z przodu ( Master Sport) - ciekawe jak długo pojeżdżę :gwizdanie:

kolega użyczył podnośnik, kręciłem 7 godzin :naughty:

satysfakcja gwarantowana :kox:

dziś w Gumarze zbieżność ustawili i jest gites :good:

jutro daaaaaaaleka trasa :heat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj wymieniłem zawias z przodu ( Master Sport) - ciekawe jak długo pojeżdżę :gwizdanie:

kolega użyczył podnośnik, kręciłem 7 godzin :naughty:

satysfakcja gwarantowana :kox:

dziś w Gumarze zbieżność ustawili i jest gites :good:

jutro daaaaaaaleka trasa :heat:

nice :):good:

nie ma nic lepszego jak samemu sie pogmerać :) a gdzie śmigasz? i co nam przywieziesz? :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayhem jestes ultra hiper pro madafaka wyzszy inzynier, jesli bede chcial rezac swoja fure, tj montowac fmica, tipa, downpipe'a, garreta, wtryski, program i rezac quattro to sie do ciebie odezwe :decayed:

gratki :> :oklaski:

no a taktus mam nadzieje wpadasz na spota :decayed:

i jeszcze jedno , jutro marta ma egzama na prawko o 8,15 takze jakbyscie ludziska jechali do roboty to musicie zdazyc przed ta godzina,a potem to juz tylko do poludnia trzymajcie kciuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj wymieniłem zawias z przodu ( Master Sport) - ciekawe jak długo pojeżdżę :gwizdanie:

Ja polecam też zawias Ruville, przejechalem juz na nim ok 60 tys km i cisza :)

koncowki drazkow oryginalne Lemfordera z 98 roku i jeszcze smigaja bez zastrzezen :)

nowe Ruvilki czekaja jak sie Lemforder sypnie :)

A Ty Mayhem jaka zarowke tam dlubales ze taka radosc z wymiany Cie ogarnela ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayhem jestes ultra hiper pro madafaka wyzszy inzynier, jesli bede chcial rezac swoja fure, tj montowac fmica, tipa, downpipe'a, garreta, wtryski, program i rezac quattro to sie do ciebie odezwe :decayed:

1sza opcja ==> No to Cie teraz poniesłaaaa fanatazja :naughty:

2ga opcja==> Siedziałes wieczorkiem i myslałes o modach :naughty: poszedłes w kime i to Ci sie sniło i wtedy nagle Marta Cie budzi i mowi wstawaj Adrianku musisz mnie odtranspotowac pod WORD bo mam egzama

:polew: :polew: :polew: :laghing2: :drool: :dance::thumbup:

btw czym sie rózni tip od downpipu ?? :naughty: czy to nie to samo ??

tip= test pipe :bag:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:30_________________________________________________

A Ty Mayhem jaka zarowke tam dlubales ze taka radosc z wymiany Cie ogarnela ? :)

Jak on NEŁONY montował :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j**ani egzaminatorzy w WORDzie, czemu takie mendy sie rodza, Marta pieknie zdala teorie, 0 bledow, poszla na placyk, a tam cyrk:/

wsiadla do auta i jej zgasl:/ no cóż, zdarza sie ,ale odpalila i zrobila pieknie luk, z luku miala jechac na wzniesienie i jadac w kierunku wzniesienia tez jej zgasl, no ale nic to sobie mysli, 2 razy zgasnac moze, pieknie ruszyla na wzniesieniu, az inni kursanci bili jej brawo, ona zadowolona, wsiada do niej egzaminator i mowi ze nie zdala :shocked: ;( ;(powod: 2 razy jej zgasl

a przeciez k**wa auto moze 2 razy zgasnac, tak jak na placyku jak i na miescie :wallbash:

Marta zaczela sie delikatnie z nim wyklocac,az podeszli inni egzaminatorzy i stanelo po stronie Marty i mowia temu c**jowi cos w stylu: " daj jej chlopie spokoj, widzisz ze dziewczyna dobrze wszystko zrobila, 2 razy zgasnac moze to nie problem itd. i cos o jego zlym humorze, zeby sie wyluzowal i przestal na ludziach wyżywac, na to ten c**j ze on tu rządzi i on decyduje"

normalnie cycki opadaja, biedna dziewczyna mi sie rozplakala, ehh, nastepny egzam dopiero 6 pazdziernik,a juz chcialem zeby mnie Marta na nastepnego spota podwiozla to moglbym piwko wypic:) :D

btw tip to sztywny dolot,a downpipe to rura zamiast kata, tak w telegraficznym skrocie:D

a mayhem to slyszalem ze mial jakas nielegalnie przemycona zarowke 100 watt'owa od kolegi z bulgarii i wlasnie ta zarowke zamontowal, stad ten frontlight tunning :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak on dzwonił wczoraj do mnie i mowił ze zamontuje nełony i jazda pod remize jadziem wi$ta wio :decayed::naughty:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 11:13_________________________________________________aa btw jednak jest roznica miedzy k03 a k03s :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...