Skąd Kl dla diagnozy rnse

dawidos726

Cześć. Brak łączności po obd w rnse. Ori siedział Concert. Przekladalem piny i cudowalem lecz nic nie pomogło.

Ogólnie diagnoza do Rnse idzie jasnozielonym kablem z niebieskim paskiem. Więc miernik w rękę w 7 pin obd 1 sonda, 2 sonda w kabel diagnozy i zero reakcji. Dla porównania zrobiłem to samo dla klimatronika i tam miernik piszczy. A druga rzecz to jak wpialem 4 lub 5 pin, 7 i 16 do złącza na krótko to diagnoza działa. Wątpię żeby kabel był przerwany. Może mu coś jakiś sterownik blokuje? Lub skąd pociągnąć kl żeby diagnoza działała.

//Ps czy dla wersji 550 aux będzie działać? Czy trzeba update firmware?

Edytowane przez dawidos726

//Ps czy dla wersji 550 aux będzie działać? Czy trzeba update firmware?

Jak nie ogarnąłeś to pisz do Holmarto, on chyba zmieniał concerta na rnse i u niego hula.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka