Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

awaria klapy bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem z bagażnikiem w audi a4 b6 2004 r kombi disel. Po otwarciu centralki klapa bagażnika jest zablokowana, nie otwiera się . Jedyna opcja otwarcia to linka do otwierania awaryjnego lub otwarcie z pilota po przytrzymaniu przycisku do otwierania bagażnika. Wymieniłem centralkę w klapie bagażnika i dalej nie otwiera. Na dodatek  przestało świecić oświetlenie rejestracji. Mikrostyk,mikrowłacznik w klamce bagażnika słychać go że pstryka jak go naciskam ale klapa się nie otwiera.

Edytowane przez boguspolska83

Opublikowano

A kable?
Najważniejsze sprawdzić czy kable całe w przelotce. Dach/klapa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie mozesz otworzyć przyciskiem, czyli pompka nie dostaje sygnału z przycisku, pompka dostaje sygnał od pilota i otwiera, czyli przewód sygnałowy od modułu komfortu jest sprawny tak samo jak zasilanie pompki. Jak dla mnie wiązke mozna wykluczyć. Według mnie winny jest przycisk. Z tego co pamietam to łatwo miernikiem da sie sprawdzić przycisk.

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, lukaszooo napisał:

Nie mozesz otworzyć przyciskiem, czyli pompka nie dostaje sygnału z przycisku, pompka dostaje sygnał od pilota i otwiera, czyli przewód sygnałowy od modułu komfortu jest sprawny tak samo jak zasilanie pompki. Jak dla mnie wiązke mozna wykluczyć. Według mnie winny jest przycisk. Z tego co pamietam to łatwo miernikiem da sie sprawdzić przycisk.

jak sprawdzić ten przycisk miernikiem bo nigdy tego nie robiłem jak to tam ogarnąć żeby nic nie uszkodzić 

Opublikowano

Do panelu podświetlania tablicy są 3 kostki, dwa od podświetlania tablicy i jeden do przycisku. Wypinasz tą od przycisku i powinny być dwa piny. Miernik ustawiasz na diode i sprawdzasz czy po naciśnieciu obwód się zamyka. Druga opcja to wypięcie silniczka i wpiecie miernika ustawionego na pomiar napięcia. Otwierasz bagaznik pilotem i miernik powinien pokazać sygnał (musisz mieć dobry miernik) potem to samo robisz tyle ze naciskając przycisk klapy.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Hej, też mam problem z klapą bagażnika, u mnie prawdopodobnie siłownik, zamówiłem go i do końca tygodnia powinienem już go założyć, więc jak coś to dam znać. Napięcie sprawdzasz miernikiem wypinając kostke z siłownika do tego wpinasz miernik jednocześnie naciskając przycisk otwierania.

Edytowane przez Tyson1994

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 12.12.2017 o 16:51, Tyson1994 napisał:

Hej, też mam problem z klapą bagażnika, u mnie prawdopodobnie siłownik, zamówiłem go i do końca tygodnia powinienem już go założyć, więc jak coś to dam znać. Napięcie sprawdzasz miernikiem wypinając kostke z siłownika do tego wpinasz miernik jednocześnie naciskając przycisk otwierania.

Witam ponownie, tak jak przypuszczałem, siłownik odmówił posłuszeństwa. 

Opublikowano

Też ostatnio wymieniałem. Zdecydowałem się na OEM bo te zamienniki i używki które miałem w rękach to tragedia.

BTW Czy ktoś jest w stanie podać nr tej plastikowej zapinki która mocuje cięgno do zamka klapy? Przeglądalem Etke, ale nie mogę nic znaleźć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.