Jump to content
IGNORED

Woda pod kołem zapasowym audi A4B7

Tomex1981

Recommended Posts

Może ktoś się zetknął z podobnym problemem, w miejscu pod kołem zapasowy mam wodę , Podłoga cała, śladu rdzy nie widać, wszystkie zaślepki są na miejscu . Którędy tam może się dostawac ?

1 minutę temu, hugo911 napisał:

A to na pewno woda? Nie np płyn do spryskiwaczy?

Woda sto procent i chyba to po myjni bo jest czyściutka.

Czy w komorze koła zapasowego przypadkiem nie masz jakiś zaślepek? Mycie miałeś z opcją mycia podwozia?

10 minut temu, hugo911 napisał:

Czy w komorze koła zapasowego przypadkiem nie masz jakiś zaślepek? Mycie miałeś z opcją mycia podwozia?

Myłem normalnie auto na myjni bez mycia podwozia. Zaślepka jest w komorze , wszystko na swoim miejscu.

Trochę wróżenie z fusów bo może się lać z kilku miejsc m.in na uszczelce klapy, z anteny dachowej (o ile posiadasz), któryś z korków we wnęce koła może puszczać. Najlepiej by było wyjąć wszystko z bagażnika i patrzeć którędy się leje.

...

W dniu 28.11.2017 o 16:15, hugo911 napisał:

Trochę wróżenie z fusów bo może się lać z kilku miejsc m.in na uszczelce klapy, z anteny dachowej (o ile posiadasz), któryś z korków we wnęce koła może puszczać. Najlepiej by było wyjąć wszystko z bagażnika i patrzeć którędy się leje.

...znajomy kiedyś miał podobny przypadek - wejdź do wnętrza auta,ktoś niech leje wodą po samochodzie - a Ty patrz !!!  brak przecieków ,wówczas szukaj w podłodze...:)

Po kupnie auta u mnie też stała tam woda. Odessałem, osuszyłem i problem nigdy nie powrócił. Podejrzewałem wtedy uszczelke klapy

Tak jak kolega wyżej zwrócił uwagę. Nic tu podwozie nie jest winne- albo wymieniona pokrywa bagażnika źle spasowana albo uszczelka pokrywy. Pakuj się do bagola, kolega niech poleje klapę z góry wodą z węża i będziesz wiedział gdzie tkwi problem.