Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver fire a4 b5 1.8TQ 302/385

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyszła pora żeby coś napisać o odi 

Audi A4 B5 /1999/ 1.8T Quattro 

-fabryczne wyposażenie :

-10x air bag

-1din

-klimatronik 

-elektryczne lusterka (składane )

-4x elektryczna szyby 

-kierownica  trójramienna 

-fotele naleśniki :(

-felga stalowa 15

ZMIANY 

-przyciemnienie szyb oraz lamp tylnich 

-podświetlanie całe ledowe 

-obniżające sprężyny EiBach pro-kit

-założone nagłośnienie BOSE

-radio 2din wraz ze wzmacniaczem Bose oraz zmieniarka 6cd

-Fotele zmienione na czarna Skóra recaro  RS4 

- Boczki od RS4 

-cała wiązka do podgrzewanych oraz elektrycznych foteli

-Felgi Avus 2 , pomalowane na kolor grafitowy , Opony Hankook ventus prime3 

-hamulce przednie zmienione z 288na 320 z s4 b5

-Dokładka do zderzaka od Cupry 

Modyfikacje silnika :

-zmienione sprzeglo z dwumasy na jednomas obite tarcza kevlarem 

-końcowy wydech od s4 wycięcie katalizatora i wstawienie DownPipe 2,75”

-turbo hybrydowe by.Geremi 

-zmieniona pompa paliwa z s4 b5

-przeplywka 3’

-fmic przedni wydajność do 450koni 

-oraz Program na 302/385

PLANY 

-flegi  18 cali / póki co nie wiem jeszcze jaki wzór 

-dalsze modyfikacje silnika plan 400++

-zakuwanie silnika 

-turbina k04-064 

-lampy USA 

 

3e9a20d29b6ae2dfgen.jpg

91a598fed15e748fgen.jpg

3d35a5bbb82cb7f1gen.jpg

e0e7d37a186a354egen.jpg

daead70fc98aa588gen.jpg

311EE1A2-DC59-4729-850F-1BF790132360.jpeg

 

 

Edytowane przez BartekT20
Dodanie więcej zdiec samochodu :)

Opublikowano

Ładna sztuka ! :)

Opublikowano

Fajna sztuka ;) Ciekawie sie prezentuje. Kto Ci bedzie modzic silnik (mapa)? Wrzuc wiecej fotek :good:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Też czekam na więcej fotek jak wyżej pisałem ładna sztuka :) Kiedyś musimy się ugadać na sesję Snow :D Mieszkam w Osieku więc 20KM od TBG :)

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, muunv napisał:

Fajna sztuka ;) Ciekawie sie prezentuje. Kto Ci bedzie modzic silnik (mapa)? Wrzuc wiecej fotek :good:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cp-Tuning /sedziszow małopolski 

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Aqustyczny napisał:

Też czekam na więcej fotek jak wyżej pisałem ładna sztuka :) Kiedyś musimy się ugadać na sesję Snow :D Mieszkam w Osieku więc 20KM od TBG :)

Dodane :) / nie widze problemu :) zawsze można się ugadac 

Opublikowano

Auto znam od momentu zakupu przez Bartka i przez te kilka lat zostało mu poświęcone naprawdę sporo czasu i pracy.

Była ładna zdrowa baza do modów które moim zdaniem poszły w bardzo dobrym kierunku.

Na żywo auto naprawdę robi wrażenie a i planów właściciel ma co do niej jeszcze sporo :)

 

Pozdro!

Opublikowano

Calosc bardzo spoko, w koncu ma cos tu rece i nogi.. Dla mnie te naklejki dope i przy halo do wywalenia rylko. Przede wszystkim to inne kolo i opony mniej baloniaste bp wyglada strasznie no i koza straszna :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W dniu 1.12.2017 o 19:37, enczu napisał:

Calosc bardzo spoko, w koncu ma cos tu rece i nogi.. Dla mnie te naklejki dope i przy halo do wywalenia rylko. Przede wszystkim to inne kolo i opony mniej baloniaste bp wyglada strasznie no i koza straszna :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Enczu, ty widzisz tylko kozy :D:D:D:D Setup Snow się rozpoczął to i u każdego kozą zawita :D Mnie ta Audi za***iście się podoba :D

Opublikowano
1 godzinę temu, Aqustyczny napisał:

Enczu, ty widzisz tylko kozy :D:D:D:D Setup Snow się rozpoczął to i u każdego kozą zawita :D Mnie ta Audi za***iście się podoba :D

Taka choroba. Nie chodzi mi o to, że każdy ma jeździć i szurać ale o normalny spas. Bo np. w tym aucie jest już coś grzebnięte z głową, bez cudowania i brakuje w zasadzie tylko tego żeby wypchnąć koło i w miarę to spasować ;)

Opublikowano

Moim zdaniem czarny kolor koła nie pasuje ponieważ pomniejsza optycznie reszta według mnie bardzo fajnie pozdro ;)

Opublikowano

Bartek wrzucaj zdjęcia nowej suszarki, bo jest się czym chwalić :banan:

Opublikowano
  • Autor

A1DBE3B4-C96F-42E2-97C3-055B23C466FC.jpeghybryda Geremi Vag Garage , przygotowane na moc 300+ 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Już po samej suszarce różnica jest odczuwalna :D Czekam na remap i te 300hp powinno pęknąć :banan:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.12.2017 o 01:53, mateusztbg napisał:

Już po samej suszarce różnica jest odczuwalna :D Czekam na remap i te 300hp powinno pęknąć :banan:

Wszystko się okaże Początkiem Roku , teraz tylko czekac na Kolektor wydechowy tzw”Baran „ :) 

18DBF632-6AA2-461B-8C2E-3618D96D61D3.jpeg

Edytowane przez BartekT20

Opublikowano

Aż dziwne że jeszcze tego auta nie spotkałem na Tarnobrzeskich ulicach..

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 21.12.2017 o 12:08, xBladex napisał:

Aż dziwne że jeszcze tego auta nie spotkałem na Tarnobrzeskich ulicach..

Słabo patrzysz i słuchasz Kuba :decayed:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.12.2017 o 01:53, mateusztbg napisał:

 

Opublikowano
  • Autor

Wleciał kolektor wydechowy tzw. baran , owinięty został bandażem tytanowym do 1250 stopni :)  Oraz nowe amorki Billstein 1BE :) w połowie marca czas na korektę programu :) zobaczymy co wydmucha :)  

E512B27F-D457-457B-AD74-3DE8DA385EA5.jpeg

Edytowane przez BartekT20

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Naprawdę ładna sztuka i dobrze zrobiona.

Przyjaciel ma praktycznie bliźniaczy samochód i podobne pomysły na modyfikacje go. Aż mu wyśle ten temat :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.