Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silver fire a4 b5 1.8TQ 302/385


BartekT20

Rekomendowane odpowiedzi

Wleciał Wkoncu program ,  , na tej turbice by.Geremi , wyszło 302 /385 nm , została przerobiony dopływ oleju waż w oplocie metalowym , teraz wlatują   na czasie tarcze zimerman sport klocki ferodo zamawianie u Wandej’a polecam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, BartekT20 napisał:

Wleciał Wkoncu program ,  , na tej turbice by.Geremi , wyszło 302 /385 nm , została przerobiony dopływ oleju waż w oplocie metalowym , teraz wlatują   na czasie tarcze zimerman sport klocki ferodo zamawianie u Wandej’a polecam

Kurcze no to moc seryjna już podwojona :P

Co dokładnie musiałeś zmieniać by wypluło tyle mocy względem serii? Jakie mniej więcej koszta tych zabiegów by ze 150hp zrobić te 300hp?

PS. Pisałeś coś o chłodnicy oleju, że szukasz a to w jakim celu, seryjna już nie wydala przy tej mocy?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, johnystw napisał:

Kurcze no to moc seryjna już podwojona :P

Co dokładnie musiałeś zmieniać by wypluło tyle mocy względem serii? Jakie mniej więcej koszta tych zabiegów by ze 150hp zrobić te 300hp?

PS. Pisałeś coś o chłodnicy oleju, że szukasz a to w jakim celu, seryjna już nie wydala przy tej mocy?

Najważniejsze to zdrowy motor czyli zadbać o dobry olej plus brak wycieków wszystko musi być na tip top  na seri wypluł 156 koni ze zmienia turbina tylko hybrydowana która okazała się ze jest  ch... warta , sprzeglo to podstawa na seri osiągniesz jakieś 230 km 345 nm i Później już się śliska jeśli mówiony o quattro co ważne  ,  intercooler , dp 2,75  chciałem 3 ale trzeba już wtedy ciąć budę Wiec 2.75 wystarczy plus ze jest naprawdę fajny dźwięk mateusztbg potwierdzi , wtryski 440 cc , sprzeglo jakie ja mam to jest jednomas valeo z wzmocnionym dociskiem i obita tarcza kevlarem , plus na ta moc już trzeba zmiec heble 320mm od s4 b5 czy tam a6,c6 koszt około 6 tys jeśli robi się z głowa , ja niestety miałem mały problem ale to juz za mną  , jeśli chodzi o olej przy szybszej jeździe „deptanie” olej się grzej jak wściekły seria nie wyrabia , jeśli jeździsz spokojnie to 115 stopni trzyma chlodniczka , ale dasz chwile na zawory i już 125-135 stopni to jest jednak dużo , ja się zabezpieczyłem tym ze leje olej valovoline 5w-50 vr1 racing on nie traci właściwośći przy większych temeraturach , ale jednak wole wsadzić ta chłodniczke i jechac spokojnie i widzieć jak olej ma dobra temperaturę , i kolektor taki jw , seria pękła . Pozdro

Edytowane przez BartekT20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo i w końcu doczekałem się dobrych fot i konkretnego opisu auta w temacie :)

Działaj działaj i chwal się na forum :hi:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2018 o 16:20, BartekT20 napisał:

Najważniejsze to zdrowy motor czyli zadbać o dobry olej plus brak wycieków wszystko musi być na tip top  na seri wypluł 156 koni ze zmienia turbina tylko hybrydowana która okazała się ze jest  ch... warta , sprzeglo to podstawa na seri osiągniesz jakieś 230 km 345 nm i Później już się śliska jeśli mówiony o quattro co ważne  ,  intercooler , dp 2,75  chciałem 3 ale trzeba już wtedy ciąć budę Wiec 2.75 wystarczy plus ze jest naprawdę fajny dźwięk mateusztbg potwierdzi , wtryski 440 cc , sprzeglo jakie ja mam to jest jednomas valeo z wzmocnionym dociskiem i obita tarcza kevlarem , plus na ta moc już trzeba zmiec heble 320mm od s4 b5 czy tam a6,c6 koszt około 6 tys jeśli robi się z głowa , ja niestety miałem mały problem ale to juz za mną  , jeśli chodzi o olej przy szybszej jeździe „deptanie” olej się grzej jak wściekły seria nie wyrabia , jeśli jeździsz spokojnie to 115 stopni trzyma chlodniczka , ale dasz chwile na zawory i już 125-135 stopni to jest jednak dużo , ja się zabezpieczyłem tym ze leje olej valovoline 5w-50 vr1 racing on nie traci właściwośći przy większych temeraturach , ale jednak wole wsadzić ta chłodniczke i jechac spokojnie i widzieć jak olej ma dobra temperaturę , i kolektor taki jw , seria pękła . Pozdro

Kawał czasu i pracy no i wiadomo kasy, no ale widzę, że warto było i auto daje radość z jazdy i z wyglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam . Długa nieobecność na forum ale w aucie dużo się zmienia , audi dostaje nowy lakier , kolor ten sam  ,welimonowanie całej rdzy z nad koli i drzwi kolo listew , wpadło nowe turbo k03/k04 064 , jeszcze trzeba je wystroić ale odrazu czuć różnice  niestety wcześniejsze zassało piach przez dolot który był dziurawy , wpadł  sztywny dolot , auto dostaje polerka dwuetapowa po wyjechaniu od lakiernika , plus powłokę ceramiczna w studio WXCustoms , po nałożeniu powłoki wkleję zdiecia z przed i po , fotele zostaną wyczyszczone i zabezpieczone , wpadają zaciski od porsche wraz z tarczami 340mm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się Twoje zdrowe podejście do tuningu, wszystko z głową, bardzo dobrą robotę robisz ? Też mam takie plany na modyfikacje, niemalże identyczne hehe ? Też chcę przygotować auto przed robieniem mocy. Teraz planuję zrobić sprzęgło, mam ciekawy pomysł, będę pisał Priv. Pozdrawiam ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2018 o 15:04, Niewidzialny napisał:

Podoba mi się Twoje zdrowe podejście do tuningu, wszystko z głową, bardzo dobrą robotę robisz ? Też mam takie plany na modyfikacje, niemalże identyczne hehe ? Też chcę przygotować auto przed robieniem mocy. Teraz planuję zrobić sprzęgło, mam ciekawy pomysł, będę pisał Priv. Pozdrawiam ?

Zapraszam , podpowiem co ja robiłem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , w audi się już dużo zmienia , wleciały Kute Korbowody JRspce , wzmacniane panewki , plus Nowe pierścienie ,  szlif  głowicy dana przekładka pod głowice silnik został odprężony dana Uszczleka athany , lampy USA , sprzęgło na nowo obite kevlarem . Wleciały również felgi avus3 18 Pozdrawiam 

5896361A-8187-4085-B5B4-A5646C0926B6.jpeg

420A5096-4555-40A3-BE83-5609CC2D1E2A.jpeg

30D3B53C-3168-4602-A032-B86F6D2F5778.jpeg

Edytowane przez BartekT20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zdiecia dodaje po polerce i powłoce ceramicznej 

610F697C-C96F-4521-9801-A8CD494545A5.jpeg

287167CA-A66F-4FF4-A3CF-0E835E672514.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kiedyś wrzucisz filmik jak Ci się to zbiera? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik jak Audi się zbiera , tuta filmik niestety jeszcze przed Zakuciem , i z błędami ? ale taki mam :D  

Edytowane przez BartekT20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...