Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Stałem się niedawno posiadaczem Audi

KRAJ: AUSTRIA

ROK: 2009

POJEMNOŚĆ: 1968  CAGA

 

Auto może nie nabite na full ale pewnie w 100% całe w originale wszystkie szyby nawet przednia czołowa się uchowała, serwis do końca .
Felgi na aucie z modelu AUDI A5 18 cali 8,5j ET29 

Panorama w dachu do tego navi składane lusterka itp. itd.

 

Auto wczoraj (piątek) trafiło do mechanika na servis:

rozrząd Continental, oleje, filtry, świece żarowe ponieważ jedna była spalona na 3 cyl. założone BOSCH oraz imbus na pompie oleju

 

z porannej rozmowy z mechanikiem wiem tyle że to było ostatni dzwonek na wymianę powiedział że da mi imbus na pamiątkę bo był tam od nowości
 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez xmen86_PL

Opublikowano

Ogólnie fajna i ładne felgi masz. Czerwony fis i wyświetlacz mmi to już powinni w tych rocznikach sobie darować.

Oby się dobrze sprawowała :)

Opublikowano
  • Autor

No i auto odebrane :) można już spać spokojnie :)


teraz zapadamy w sen zimowy do wiosny :)
 

 

video-1512220568.mp4

Edytowane przez xmen86_PL

Opublikowano

No fajna , niech się spisuje , ale nie za bardzo rozumiem dlaczego zapadasz w sen zimowy jak tu tyle pracy (rezania) przed Tobą :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

pracy sporo :) trzeb fundusze nazbierać :D na grube  mody w 1 kolejności

*program

* gwint

 

dalej zobaczymy może pokuszę się by wsadzić quattro :D

 

Opublikowano

Witam niech się dobrze sprawuje jeden z ładniejszych kolorów w b8

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję bardzo :) teraz już nie ma wyjścia hehe

Opublikowano

Tak z ciekawości.. :D ten imbus wymieniany dopiero pierwszy raz u Ciebie? 

Opublikowano
  • Autor

mechanik powiedział  ze 1 raz był wymieniany bo jeszcze nikt nie zaglądał do miski olejowej

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i wpadł zamiast standardowego filtra powietrza filtr Pipercross oraz żarówki PHILIPS racing vision taki mały prezent na świeta dla auta :D

a po świętach wycinamy końcowy tłumik i dajemy przelot :)  efekty zapodam zaraz po modzie :)

25634950_1672041226168970_57162640_o.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i przelot częściowy zrobiony  1f642.png jest super końcówka 2x3cale w aucie cisza więc komfort nie ucierpiał auto zrobiło się żywsze i lepiej turbo wstaje z dołu co jest odczuwalne.

 

 

 

 

Edytowane przez xmen86_PL

Opublikowano
  • Autor

no i kolejny dzisiejszy mod lol5.gif

małymi kroczkami do przodu i mamy ładny czarny grill lol5.gif

 

 

Edytowane przez xmen86_PL

Opublikowano
4 godziny temu, xmen86_PL napisał:

no i kolejny dzisiejszy mod lol5.gif

małymi kroczkami do przodu i mamy ładny czarny grill lol5.gif

26541037_1683515221688237_55840150_o.jpg

26543229_1683515258354900_962707021_o.jpg

Nie obraź się ale jeszcze ze 2-3 takie mody i nie sprzedasz tego auta za 20k nikomu...

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Nie obraź się ale jeszcze ze 2-3 takie mody i nie sprzedasz tego auta za 20k nikomu...

Spoko luz :) każdy robi projekt dla siebie :) nie wszystkim musi się podobać

Opublikowano

:a4fan:

Opublikowano

Kolego ile kosztował cię serwis auta z rozrządem?  PS fajna sztuka tylko te czerwone wyświetlacze słabo jednak się prezentują..  Działaj po swojemu i życzę udanego projektu 

Opublikowano
  • Autor

heja  1850zł wyniosło mnie wszystko wraz z robocizną cześć  1450 i robota 400 na foto nie widać ale wymieniany był jeszcze pasek   od alternatora.

powiem tak mi on nie przeszkadza w niczym :) są gusta i guściki stan auta i cena robią to że idzie przymrużyć na to oko :ok2:

Opublikowano
  • Autor

Zakup udany tarcze tył + klocki + jarzma gratis koszt 170zł

Tarcze grubość 11.93mm obie, klocki oryginał 1f603.png japa się cieszy 1f603.png zestaw ma nalatane około 5-8tyś

 

 

 

Edytowane przez xmen86_PL

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobry zakup aczkolwiek osobiście tego typu używki nigdy bym nie kupił dla siebie. 

Opublikowano
  • Autor

też wychodzę z tego założenia ale aż żal było nie wykorzystać okazji 0 bicia  max nalotu 8k trafiło się jak ślepej kurze ziarno

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.