Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Kto ma polski język na FIS'ie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak w temacie,moze ktos juz zainstalowal ?

Opublikowano

Pierwsze słyszę. Pojawiały się informacje o "kulawym" spolszczeniu RNS-E ale FISa to wątpie czy ktoś ugryzł.

Opublikowano
  • Autor

no podobno jest to mozliwe,bylem dzisiaj u goscia ktory proponowal mi wgranie ale dopiero za tydzien bedzie mial soft a jest w bydgoszczy,wiec raczej znowu predko tam nie pojade :kwasny:

a spolszczenie RNS-e mam i wcale nie takie bardzo kulawe

Opublikowano

widzialem takie cos na allegro za 300PLN. Tłumaczenie wcale tak zle nie wygladalo. Na razie nie widzę tej aukcji...

Opublikowano

Ciekawa sprawa tyle że po co wrzucać pieniądze "w błoto".

Opublikowano

Dlaczego w bloto??Skoro samochod kosztuje duzo szelestow to dobrze jakby wszystko bylo w ojczystym jezyku. :good:

Opublikowano

no , szczególnie ważne jest żeby cyfry były po polsku :kox:

Opublikowano

No jeśli bym miał po chińsku z cyframi rzymskimi to bym się nad tym zastanawiał ale tak....?

Oczywiście to tylko moja opinia. Wiadomo, jak kto woli... :wink4:

pzdr

Opublikowano

Szczegol malo potrzebny,ale jesli da sie samemu zrobic,albo kupic za niewielkie pieniadze to czemu nie??

Opublikowano

widzialem takie cos na allegro za 300PLN. Tłumaczenie wcale tak zle nie wygladalo. Na razie nie widzę tej aukcji...

Jak to ma kosztować coś koło tego to ja rezygnuję.

Opublikowano

Napiszcie do Kobra7

Z tego co słyszałem to jest autorem spolszczenia RNS-E

może z FISem też już zadziałał :mysli:

Opublikowano
  • Autor

widzialem takie cos na allegro za 300PLN. Tłumaczenie wcale tak zle nie wygladalo. Na razie nie widzę tej aukcji...

Jak to ma kosztować coś koło tego to ja rezygnuję.

co ma kosztowac? tu nikt nic nie sprzedaje a Ty juz rezygnujesz z kupna,pytam z ciekawosci,gdybym byl w Bydgoszczy za tydzien ,mialbym za darmo a tak-nie mam wiec pytam czy ktos ma i tyle

Opublikowano

A no jak za darmo to czemu nie. Ale chyba raczej koledzy nie mają takich "modów"

Opublikowano

Yyy... a co na fisie jest do tłumaczenia?? chyba ze kolega chce zeby servis było pisane Serwis no i days dni :decayed:

Opublikowano

Kwestia znajomości języków obcych :gwizdanie:

Aczkolwiek fis nie wymaga certyfikatów.

Mi brak języka polskiego nie przeszkadza... może dlatego, że nie spodziewałem się takowego.

Opublikowano

ja mam polskie menu w RNSie i jestem bardzo zadowolony. W sumie i tak po angielsku wszystko rozumiałem ale jak lans to lans :> :> Za menu płaciłem 100zł w Krk

Opublikowano

ja tez bym chciał miec po polsku FISa i RNSa

czemu nie

nie mam problemów z angieslkim ale PL to PL

a co jest do tłomaczenia na Fisie :) ehh jest torche tych komunikatów

np , Przepalona prawa postojowa żarówka :P

no mój tata ma passata i nie ma polskiego a angielskiego nie zna i uwazam ze taki cos by mu sie przydało :P

Opublikowano

no mój tata ma passata i nie ma polskiego a angielskiego nie zna i uwazam ze taki cos by mu sie przydało :P

Dokladnie.Nie duzo osob mniej starszych i bardziej starszych ode mnie zna jezyk ang czy inny.Polskie komunikaty ulatwilyby im zycie.

Opublikowano

No to czekamy,aż ktoś sie ogłosi i zrobimy grupowe zamówienie:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.