Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy polakierowy zderzak z allegro - czy warto?


rodzyn90

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć przymierzam się do wymiany przedniego zderzaka w moim aucie. Obecny mimo, że jest oryginalny jest w fatalnym stanie, wygląda jakby poprzedni właściciel gdzieś puknął i chciał pomalować zderzak zwykłą farbą w spray, bez klaru. Stan jest fatalny. Trzeba go albo pouzupełniać i lakierować na nowo albo (mój typ) wymienić go na gotowy polakierowany nowy z allegro. Koszt koło 300-400 zł.

Ściągasz stary, montujesz nowy i jedziesz dalej.

Tylko słyszałem opinie, że taki nieoryginalny zderzak może gdzieś odstawać, gdzieś nie pasować i że mogę być przez to mniej zadowolony niż z obecnego.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z wymienianiem zderzaka na nowy gotowy z allegro? Czy faktycznie jest tak słabo z dopasowaniem? Może ma ktoś zdjęcia po montażu jakie są różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania, bo też szykuje mi się wymiana lub malowanie starego zderzaka. Słyszałem, że w tych zderzakach z allegro nie ma tych metalowych wzmocnień, nie ma żadnych akcesoriów uzupełniających (typu kratki), nie ma spoilera na dole, jest jedynie sama goła plastikowa skorupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..moja rada - regenerować stary " Orginalny " zderzak jeżeli oczywiście jeszcze się to tego nadaje ( nie ma pęknięć,dziur itp. ) ,wówczas koszt takiego odnowionego zderzaka porównywalny jest z zakupem " podróbki " - która nie zawsze będzie spasowana zarówno pod względem montażu jak i odcieniem lakieru....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...