Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PORSCHE 911 GT3 991.2 4.0 6-BOKSER

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A oto drugie autko na rok 2018, które odbieram już w przyszłym tygodniu jako prezent pod choinkę :grin:

Porsche 911 GT3 nikomu chyba przedstawiać nie trzeba, będzie to moje auto do zabawy i pewnie jakiś modyfikacji.

Jest to dla mnie jedno z aut które musiałem mieć i akurat przez przyszły rok będzie mi towarzyszyć.

 

Wyposażenie:

003 Pakiet Club Sport
342 Podgrzewane przednie fotele
454 Tempomat
474 Funkcja podnoszenia przedniego zawieszenia
749 Ozdobne szwy pakietu wykończenia wnętrza skórą w kolorze Red
7X9 Kamera cofania
886 Wykończenie deski rozdzielczej w kolorze czerownym
9VL System audio BOSE Premium
CGG Tarcze zegarów w kolorze Guards Red
EFA Pedały i podnóżek z aluminium
EKG Pakiet wnętrza Carbon
P03 Fotele kubełkowe
QR5 Pakiet Sport Chrono Plus
QV3 Radio cyfrowe DAB
X69 Progi drzwiowe z Carbonu
XFGTarcze zegarów w kolorze Guards Red
XSX Pasy bezpieczeństwa w kolorze Guards Red

dsc3819-1000x665.jpg

dsc3834-1000x665.jpg

dsc3840-1000x1503.jpg

dsc3841-1000x1503.jpg

dsc3849-1000x665.jpg

dsc3857-1000x665.jpg

dsc3864-1000x665.jpg

dsc3876-1000x665.jpg

dsc3894-1000x1503.jpg

Opublikowano

No kurde chwaliłem M5 a tutaj to bedziesz miał kocura...super zestawienie:) 

Opublikowano

Wreszcie coś innego :) fajny prezent :)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Gibons napisał:

Wreszcie coś innego :) fajny prezent :)

Level up ale nadal VAG :decayed:

Opublikowano

O ja pierd... :kox:

 

Graty fury, masakra!

Opublikowano

Pojawisz się na spocie? Zobaczyć na żywo, dasz dotknąć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Spoko na spotach się pojawię, jak zawsze zresztą 

Opublikowano

Ha! Pisałem ci że prędzej czy później skończysz w prosiaku, choć sadziłem ze padnie na turbo. Ale jako zabawka a nie na co dzień GT3 zdecydowanie ciekawszy wybór ;) . Przyjeżdżasz do Gdyni po niego czy pod dom odstawią :D

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Ogi napisał:

Ha! Pisałem ci że prędzej czy później skończysz w prosiaku, choć sadziłem ze padnie na turbo. Ale jako zabawka a nie na co dzień GT3 zdecydowanie ciekawszy wybór ;) . Przyjeżdżasz do Gdyni po niego czy pod dom odstawią :D

Laweta w tych warunkach bo nie chce skończyć na barierkach to raz, a poza tym syf na drogach straszny. Nie chce to męczyć 

GT3 przedewszystkim dlatego ze tak jak piszesz do zabawy dużo lepsze, wolnossący silnik i mniej tego na drogach niż TSow :wink:

Opublikowano
1 godzinę temu, szymeniu napisał:

Spoko na spotach się pojawię, jak zawsze zresztą 

Nie no muszę to napisać - rezerwuję sobie przejażdżkę, zawieziesz mnie pewnie... na cpn haha :decayed:

Opublikowano

a ten za to mi się podoba... :jerk:

Opublikowano

Tutaj można walić LC bez limitu i nie martwić się o skrzynie jest kuloodoorna :). Gratulacje. 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, rodosbwa napisał:

Tutaj można walić LC bez limitu i nie martwić się o skrzynie jest kuloodoorna :). Gratulacje. 

W R8 też robiłem jeden za drugim bez opamiętania i też jest odporna. Nowe Stronici w Audi od 2016 są rewelacyjne. Poza tym jak masz silnik wolnossący to DSG czy PDK to kompletnie nie rusza bo tam NM jest malutki :wink:

Opublikowano
W R8 też robiłem jeden za drugim bez opamiętania i też jest odporna. Nowe Stronici w Audi od 2016 są rewelacyjne. Poza tym jak masz silnik wolnossący to DSG czy PDK to kompletnie nie rusza bo tam NM jest malutki :wink:
Kolejny plus silnika wolnossacego :)

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Gratulacje wyboru :)

To auto na spółkę z R8 pokazuje że era wolnossaków jeszcze nie skończyła się ;)

Skrzynia pdk w  GT3  ma coś wspólnego z Stronikiem w R8? 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, edraven napisał:

Gratulacje wyboru :)

To auto na spółkę z R8 pokazuje że era wolnossaków jeszcze nie skończyła się ;)

Skrzynia pdk w  GT3  ma coś wspólnego z Stronikiem w R8? 

Oficjalnie nie, nieoficjalnie mnóstwo, tak samo jak Huracan zresztą który ma wszystkie elementy takie same. 

Porsche z Audi niby konkuruje ale w ramach jednego koncernu na przykład zrobili wspólnie silnik 2.9 V6 Biturbo który jest w Panamerze 4S, diesla V8 nowego który jest w SQ7 i Panamerze 4S Diesel, a także nowym Cayenne i z tego co mi wiadomo bazą w Turbo S jest silnik zrobiony na Audikowskim 4.0 Biturbo z RSa. 

Także całkiem sporo wspólnego mają obecnie Porsche i Audi choć oczywiście z wiadomych względów unikają mówienia o tym 

Opublikowano

Aż zaskakuje że nowe 2.0 i 2.5 w Porsche to boxery a nie tfsi-ki z Vaga ;) chyba że zaraz się okaże że tłoki to wcale nie tak płasko pracują w tych Porsche :D na dokładkę w cayenne i macanie jest 3.0tdi :D a nowe Lambo Urus ma mieć 4.0bit... Przypadek? Nie mówiąc o najbrzydszym aucie świata Bentayga z 4.0tdi. Chyba tylko dzisiaj Ferrari zostało co nie robi żadnych akcji z silnikami. 

Edytowane przez edraven

Opublikowano
9 godzin temu, szymeniu napisał:

W R8 też robiłem jeden za drugim bez opamiętania i też jest odporna. Nowe Stronici w Audi od 2016 są rewelacyjne. Poza tym jak masz silnik wolnossący to DSG czy PDK to kompletnie nie rusza bo tam NM jest malutki :wink:

Takie GT3 można zamówić z manualem ?

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, granatowy napisał:

Takie GT3 można zamówić z manualem ?

Można 

Opublikowano

Orientujesz się jak tam z zawieszeniem??  Czy po kostce we Wrocku plecy nie będą bolały? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.