Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spalanie Audi A4 Tdi 136Km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,miesiąc temu kupiłem Audi A4 Tdi 136Km u Audi.Fajne auto,Zawieszenie o niebo lepsze od F.Mondeo Mk IV którym jeżdziłem ponad 5 lat.Jedno co mnie załamuje to spalanie.Audi czy Passat zawsze są w testach chwalone bo zużywają najmniej,silnik 2L 136 KM który posiadam został ponoć dodatkowo skonstruowany żeby być oszczędny.Mondeo jadąc na autostradzie 140km/H obojętnie czy sam czy załadowany nie brał więcej niż 5,8L na setkę.Mogłem z Dortmundu dojechać na baku 70L do Zakopanego,w mieście jeżdżę na krótkich dystansach i nigdy nie miałem więcej niż 7,3L.Jestem kierowcą defensywnym i dużo hamuję silnikiem.Spalanie nie tylko według komputerta ,sprawdzone w ciągu 5 lat przy dystrybutorze.Audi pali mi na autostradzie pomiedzy 130-140km/h 6,5L a m mieście jak wyjeżdzam z domu ,stoję na światłach potem jadę dalej aż do pracy to komputer pokazuje 15l /100km.W Mondeo też pokazywał dużo ale to zużycie szybko spadało w mieście na 7 -7,2 L.W audi pokazuje 15-16 L i w trakcie jazdy bardzo niechętnie spada za to bardzo chętnie wali do góry.Kupiłem też 5 lat temu Passata z mojej firmy 1,9Tdi -105Km i jechałem nim do Splitu w Chorwacji i przy normalnej jeździe tak jak Mondeo spalił też 6,5L/100km czyli około 0,6L więcej od Mondeo.Jeśli to Audi sprzedam to tylko ze względu na spalanie,mam już dość kłamstw koncernu VAG a jeśli chodzi o silniki to się do koncernu PSA nie umywają.Kupiłe diesla po to by oszczźdzać i mieć frajdę z jazdy,niestety przy tym zużyciu w mieście kupię sobie benzynę.Poza tym Audi a4 b8 w kwesti ergonommi,obsługi kółka przy biegach mczy klimatyzacji i nawiewiu to normalny dinozaur w porównaniu z fordem.Dobre zawieszenie,nierdzewna karoseria i prestiż to nie wszystko.Pozdr

Opublikowano

temat poruszany na forum - poczytaj tutaj

 

Opublikowano

Witam. Ja mam a4 b8 120km. Jeżdżę co prawda w angli ale do rzeczy spalanie w tych okrutnych korkach w Londynie po mieście mam średnio 10l, jak uda mi się chwilę jechać 60km/h to spadnie do 8l ale zaraz rośnie. Dokładnie tak jak piszesz bardzo szybko idzie w górę. Na trasie Angia - Polska spalanie miałem 6.2 na klimatyzacji przy dwóch osobach i pełnym tyle. W Niemczech jechałem tak 150-180 ta gdzie mogłem. Z polski do angli jechałem tak średnio 130km/h i na klimie i spalanie było 5.8l. Uważam że to trochę duzo. Mam w Polsce seata Toledo 140km po chipie i będąc w angli palił w tych korkach 6.5l a na trasie do polski 4.3l

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.