Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czy to listwy S4 ?


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie koledzy, przymierzam się do kupna listew drzwiowych od modelu S4 i znalazłem coś takiego na allegro http://moto.allegro.pl/item541723800_audi_a4_listwa_drzwi_tyl.html Czy to są listwy S4 :mysli: stan ich jest jaki jest ale i tak muszą być malowane więc nie zwracam na to uwagi, ze są poodzierane. Pytanie czy to są listwy do B6? Przednich nigdzie nie moge znaleźć więc kupie je w ASO, w kazdym bądz razie lepiej kupić w ASO 2 przednie niż cały komplet bo wiadomo jakie ta mają ceny :kox:

Może wiecie jaka jest cena sztuki w ASO??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już kupisz,to nie maluj pod kolor nadwozia,bo "znikną",będą słabo widoczne,lepiej zostaw je w oryginalnym ciemnoszarym kolorze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to te listwy są z seryjnego B7 :gwizdanie: , zaden S-line a tym bardziej S4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się wydaje że to są seryjne z B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już kupisz,to nie maluj pod kolor nadwozia,bo "znikną",będą słabo widoczne,lepiej zostaw je w oryginalnym ciemnoszarym kolorze :cool1:

Tylko ze wszystkie dodatki mam w kolorze więc czy to będzie dobrze wyglądać?? :mysli:lukaszr ma chyba tak jak piszesz w swoim avancie i w sumie nie wygląda to najgorzej ale chyba i tak zapodałbym je w kolor.

A jaka jest cena listew S4 w ASO i czym się róznią listwy s-line od S4 :mysli: Nie wiedziałem ze są listwy typy s-line :no:

Moze ma ktoś jakieś fotki do wglądu zebym załapał jaka jest róznica między nimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-line tak jakby mniej odstają od drzwi w porównaniu z S4

A jaka jest cena listew S4 w ASO

komplet z S4 w ASO kosztuje ok 1 tyś zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komplet z S4 w ASO kosztuje ok 1 tyś zł

po zniżkach,czy wyjściowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 po lewej S-line po prawej

3595566391d9587b.jpg

S4 po prawej S-line po lewej

82cedc02cea80ef4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowal Cuber :oklaski: :notworthy: i juz wszystko wiem, tylko ta cena mnie połozyła na łopatki :blink:

S4 zdecydowanie lepsze :good: A moze ma ktoś takie na sprzedaż za flaszke?? no dobra niech będzie dam litra :polew: :polew: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już kupisz,to nie maluj pod kolor nadwozia,bo "znikną",będą słabo widoczne,lepiej zostaw je w oryginalnym ciemnoszarym kolorze :cool1:

Tylko ze wszystkie dodatki mam w kolorze więc czy to będzie dobrze wyglądać?? :mysli:lukaszr ma chyba tak jak piszesz w swoim avancie i w sumie nie wygląda to najgorzej ale chyba i tak zapodałbym je w kolor.

Fakt, takie same fele mieliśmy :polew: Ale listew S4 na pewno nie miał :)

Tutaj w oryginalnym kolorze

IMG_8027.jpg

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim poprzednim Audiku listwy S4 wyglądały tak,oczywiscie kolorek ORI :naughty:

24f9ba3d63f085bf.jpg

86c5ece7c3ade36e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się te listwy średnio podobają tak szczerze mówiąc. Ja chce u siebie włożyć zderzak z s4, tylną lotke już mam ale listwy chyba zostawie standardowe..[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 02:13_________________________________________________zresztą rs też nie ma już takich listw. Ma inne progi ale listwy ma "gladkie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą rs też nie ma już takich listw. Ma inne progi ale listwy ma "gladkie"

Skoro ma rozbudowane progi to listwy są już niepotrzebne. Efekt poszerzenia nadwozia uzyskiwany jest właśnie progami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak juz je kupie to proponujecie zebym je zostawił w ori kolorze?? a występuje tylko 1 kolor tzn czarny czy takie szare jak wypuszczają ori nie malowane dokładki??

Mój kolor auta to ciemny szary i wszystkie dokładki są w kolorze.

BTW malik cuber piękne autka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawil w ORI kolorze :naughty: a jak Ci sie nie spodoba to zawsze sobie będziesz mógł pomalować :gwizdanie:

te listwy sa w kolorze szarym ciemnym , zreszta widac u mnie na fotkach na poprzedniej stronie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...