Skocz do zawartości
IGNOROWANY

panel klimy,zamek wariuje


gunater

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam zazstepujący problem gdy odpalam na zimnym klimatyzacja co chwile sie włącza i wyłącza ale kompletnie jakby kable przerywaly to samo wycieraczki, kierunkowzkazy gdy włącze to mają lagi i jeszcze do tego zamek centralny co chwile słysze jak sie zamykają drzwi.Problem mija gry temp. dojdzie do jakis 60st . tak ze nawiew się zacznie rozkręcać na auto dodam ze do tych 40/60st nawiew na auto jest na 0 co nie zdarzało mi się zawsze byla nawet 1 kreska. Czy ktoś wie co to może być? jakis moduł ? w lato tego problemu nie było. Czym zimniej tym gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ten sam problem. I tak już z miesiąc czasu jeżdżę po elektrykach i nic.

A czy Tobie udało się już coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś błędy na kompie???? Choć wydaje mi się, że jak wariuje wszystko to może MCE jest zalany - sprawdzaliście to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mca jak i moduł komfortu suchy i bez zimnych lutów, ścieżki też wyglądają na całe.  Pod kompem nie było połączenia z żadnym z modułów i stwierdził elektryk że moduł skrętu koła, ale po wymianie to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2017 o 19:28, gunater napisał(a):

Witam,

mam zazstepujący problem gdy odpalam na zimnym klimatyzacja co chwile sie włącza i wyłącza ale kompletnie jakby kable przerywaly to samo wycieraczki, kierunkowzkazy gdy włącze to mają lagi i jeszcze do tego zamek centralny co chwile słysze jak sie zamykają drzwi.Problem mija gry temp. dojdzie do jakis 60st . tak ze nawiew się zacznie rozkręcać na auto dodam ze do tych 40/60st nawiew na auto jest na 0 co nie zdarzało mi się zawsze byla nawet 1 kreska. Czy ktoś wie co to może być? jakis moduł ? w lato tego problemu nie było. Czym zimniej tym gorzej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...