Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oświetlenie rejestracji w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim,

zakupiłem takie oto ledy do oświetlenia rejestracji w mojej b8: http://allegro.pl/audi-led-podswietlenie-a1-q5-tt-a4-b8-a5-a6-c7-a7-i7009560323.html

ktoś ma jakieś doświadczenia z tym produktem?

Opublikowano

Będą ok.

Edytowane przez kajron

Opublikowano
  • Autor

Te jednak świecą zbyt mocno :D 

Potrzebuję efekt zbliżony do tego jakie mają nowe samochody - delikatny, subtelny led, obecnie oświetla mi 2m drogi za sobą :/

Opublikowano

To kupuj oryginalne, tu kolega z forum sprzedaje

 

Opublikowano

Kup oryginały. 80 zł kpl. Wygląda naprawdę dobrze

:)

Opublikowano

Właśnie od kolegi  kupiłem dlatego polecam

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, czarek76 napisał:

To kupuj oryginalne, tu kolega z forum sprzedaje

 

Dzięki wielkie, o to mi chodziło!

Opublikowano

Jest to problematyczne do wpięcia w przedlift? wymaga ciągania kabli "gdzieś"? Chodzi oczywiście o te lampeczki: https://a4-klub.pl/topic/412229-lampki-rejestracji-a4-b8-a5-q5-led-lift-oryginał-plus-oryginalna-instalacja-z-wtyczkami/

Edytowane przez Marsi

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Marsi napisał:

Jest to problematyczne do wpięcia w przedlift? wymaga ciągania kabli "gdzieś"? Chodzi oczywiście o te lampeczki: https://a4-klub.pl/topic/412229-lampki-rejestracji-a4-b8-a5-q5-led-lift-oryginał-plus-oryginalna-instalacja-z-wtyczkami/

Po zakupie dostajesz całą wiązkę kabli, jednak nie są one potrzebne. Ucinasz kabelki zaraz przy lampce, stare odcinasz, nowe lutujesz ze starym połączeniem i zakładasz.

Jutro będe je własnie montował to dam znać jak poszło i wrzucę efekt.

Edytowane przez martes

Opublikowano

martes -  dzięki i czekam na wieści.

Opublikowano
  • Autor

Wrzucam fotki jak to wygląda na żywo, światełka są idealne (kolor). Z tyłu zostaje delikatna poświata na ziemi a nie jak w tanich żarówkach gdzie tego światła jest bardzo dużo. Błędu żarówki nie ma.

Zdjęcie 02.01.2018, 16 32 05.jpg

Zdjęcie 02.01.2018, 16 43 45.jpg

Opublikowano

Ładnie to wygląda, szkoda że nie cyknąłeś fotek jak to montowałeś.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Marsi napisał:

Ładnie to wygląda, szkoda że nie cyknąłeś fotek jak to montowałeś.

Nie ma czego robić fotek :D trzymaj się instrukcji jak opisałem wyżej i będzie ok. Montaż jest banalnie prosty. W razie wątpliwości gość ktory to sprzedaje też może Ci pomóc.

Opublikowano

Wolał bym nie odcinać oryginalnych kostek, wiem ze są przejściówki (takie jak na załączonym zdjęciu) ale nie mam pojęcia gdzie je zakupić - może ktoś pomoże?

 

ruestsatz-kzl-3170587407873762241.jpg

Opublikowano
  • Autor

Na to samo Ci wyjdzie bo powyżej gośc też ciął kable. Kup sobie te lampki i pomożemy Ci gdybyś miał problemy :)

Edytowane przez martes

Opublikowano

Tak, rozumiem - ale widzisz ta lewa strona jest wpięta w oryginalna kostkę dzięki czemu nic nie musisz ciąć, lutować i tym podobne. Masz gotowy zestaw - lewą wtyczkę wpinasz w oryginalną kostkę, lewą kostkę wpinasz w nową ledową lampeczkę i hula :)

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Marsi napisał:

Tak, rozumiem - ale widzisz ta lewa strona jest wpięta w oryginalna kostkę dzięki czemu nic nie musisz ciąć, lutować i tym podobne. Masz gotowy zestaw - lewą wtyczkę wpinasz w oryginalną kostkę, lewą kostkę wpinasz w nową ledową lampeczkę i hula :)

To wybór już nalezy do Ciebie :D ja uciąłem kable, polaczylem i smiga. A stary wkład lampki sobie schowałem.

Edytowane przez martes

Opublikowano

Dziś doszła paczka z lampkami - w wolnej chwili montuję :)

Opublikowano

Jakby ktoś szukał przejściówek ze zwykłych lampek na led to tutaj są :D http://sklep.motohid.pl/pl/p/Adapter-Przejsciowka-4E0972575-3B0972712/1515 można też zrobić samemu, ale koszt samych wtyczek wynosi 2x więcej niż koszt przejściówki więc nie opłaca się robić.

Opublikowano
18 godzin temu, Zyklone napisał:

Jakby ktoś szukał przejściówek ze zwykłych lampek na led to tutaj są :D http://sklep.motohid.pl/pl/p/Adapter-Przejsciowka-4E0972575-3B0972712/1515 można też zrobić samemu, ale koszt samych wtyczek wynosi 2x więcej niż koszt przejściówki więc nie opłaca się robić.

Trochę za późno zobaczyłem Twoją wiadomość. Dziś zamontowałem nowe lampeczki z zastosowaniem metody nożyczkowej - wszystko śmiga.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.