Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana zderzaka przód


Dopa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie chciałbym wymienić cały zderzak przód, no ale rzecz jasna musiał bym go malować żeby dopasować kolor do samochodu mimo to zastanawiam się czy kolor nie będzie się lekko odznaczał z racji tego że będzie świeży lakier a na samochodzie już jednak ma trochę lat. Może ktoś robił już taki zabieg, jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak wyglądało jak lakiernik polakieruje jak spapra to będzie widać różnice a jak nie to nie

 

Teraz to wróż Maciej Ci tylko powie jak będzie to polakierowane i czy będzie się odcinało od reszty ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić elementy w kolorze nadwozia.. ja jak robiłem u siebie s-line to starałem się kupować wszystko w kolorze auta.. fakt... trwa to 3x dłużej, ciężko znaleźć fajną sztukę (bo mimo że w kolorze, czasem wymaga ponownego lakierowania), ale wydaje mi się że warto :)

No chyba, że śpieszy Ci się :) Do wiosny jeszcze trochę czasu...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2018 o 10:29, Veiru napisał:

Najlepiej kupić elementy w kolorze nadwozia.. ja jak robiłem u siebie s-line to starałem się kupować wszystko w kolorze auta.. fakt... trwa to 3x dłużej, ciężko znaleźć fajną sztukę (bo mimo że w kolorze, czasem wymaga ponownego lakierowania), ale wydaje mi się że warto :)

No chyba, że śpieszy Ci się :) Do wiosny jeszcze trochę czasu...


Tylko znaleźć zderzak w kolor do 6 latka, a 13 latka jest różnica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...