Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przerobienie lamp A4 b6.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. W moim Audi są już bardzo słabe światła mijania. I myślę nad wstawieniem soczewek bixenon z b8.

http://allegro.pl/soczewki-xenon-bixenon-d1s-d3s-i7099386376.html#thumb/2

oraz LED

http://allegro.pl/zarowka-led-d4s-d4r-zamiennik-xenon-9600lm-canbus-i6697708688.html

Czy żeby przykręcić te soczewki potrzebował bym coś jeszcze oprócz nich?

Opublikowano

Do soczewek potrzebne są  jeszcze adaptery, jeśli aktualnie masz zwykłe lampy to soczewki nie pasują P&P i trzeba rezać większy otwór

Opublikowano

Do zwykłej lampy nie wsadzisz b8 bez jej rozklejania i dodatkowej rzezby. Jeśli chcesz coś P&P to pozostaje np Mini h1. Te ledowe wynalazki sobie odpuść.

Opublikowano
  • Autor

Lampy i tak muszę rozkleic i sklecić je porządnie. To trzeba wycinać w obudowie żeby się zmieściło?

A Ledy dlaczego będą złe?

Opublikowano

Z tego co pamiętam to trzeba podcinać obudowę bo elektromagnes od przesłony wadzi. No i otwór pod soczewkę trzeba powiększyć bo b8 to 3".

Opublikowano

Najlepiej przeszukaj ten wątek, będzie tam sporo info na temat moda który chcesz wykonać(ja bym czytał od tyłu)

 

Opublikowano
  • Autor

No zauważylem że trzeba by było powiększyć otwór na większą soczewkę. To raczej soczewkę założyć poradził bym sobie. A Pierścienie centrujące są potrzebne? Czy tylko adapter?

Opublikowano
  • Autor

Czemu Ledy będą złe?

Opublikowano
W dniu 28.12.2017 o 12:38, Vexart napisał:

No zauważylem że trzeba by było powiększyć otwór na większą soczewkę. To raczej soczewkę założyć poradził bym sobie. A Pierścienie centrujące są potrzebne? Czy tylko adapter?

Jakie masz lampy?

Opublikowano
  • Autor

Zwykłe h7. Już wszystko się dowiedziałem trzeba mocno rezać ale i tak się tego podejmę

Opublikowano

A czemu soczewki z b8? Przecież hella 3 albo intemo równie dobrze świecą a są mniejsze i łatwiejsze w montażu

Opublikowano

bix hella intemo i nawet zwykła żarówka już dobrze świeci. Te ledy nie zdadzą egzaminu świeca szeroko ale blisko no i cena czterokrotnie przebita niz na alie

Opublikowano
  • Autor

To jakie żarówki wstawić? xenony?ile by kosztowały xenony razem z przetwornicami? jakieś dobre

Opublikowano
  • Autor

Wydawało mi się że ledy dobrze by świeciły. z soczewką za późno napisaliście juz kupiłem z b8 :/ ale trudno wstawię je.

Opublikowano

Zawsze możesz odsprzedać i kupić któreś z tych. Do Ori bixa to tak b8

Opublikowano
  • Autor

To jakie żarówki wstawić? i ile by kosztowały

Opublikowano

ja latałem na Osram Night Breaker w bixie intemo

Opublikowano

To jednak nie LED? Szukaj zestawu pod D3S/ D4S. Za kwotę 500 PLN idzie coś wyrwać.

Opublikowano
  • Autor

No jak mówią że led to badziew to xenon chyba najlepszy będzie

Tylko jaką przetwornice szukać jakiej firmy itp

i jakie palniki?

Opublikowano
  • Autor

za 500zł uda się kupić przetwornice i palniki? bo jak szukam to nie mogę znaleźć tak tanio :P

Możecie podać jakieś aukcje na allegro czy od kogoś z forum

Edytowane przez Vexart

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.