Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z odpaleniem po postoju B7 BPW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 minut temu, Salas_ napisał:

Nie robiłem logów i nie sprawdzałem wtrysków... Nie wiem czy to ma związek z tematem, ale dziś zauważyłem, że jak mi gorzej zapali to później przez cały dzień czuć w środku przy włączonej dmuchawie jakby olejem w środku... Hmm.

Skrobnięte z Szajsunga S7
 

Pompa vacum nieszczelna i z niej leci? Hmm ?^_^ Patrzałeś jak pod nią wygląda czy nie jest w paliwie?

Wtryski do sprawdzenia i na ciepłym i na zimnym tak samo mogą mieć wpływ na odpalanie - szczególnie uszczelnienia jak kiwają się pompki. Kanał 13 i kanał 23 co nieco ci powie.

Ktoś by mógł dołączyć i i zarzucić jakiś pomysł do kompletu. Choćby pan piotrsb  potrafi pomóc w takich momentach :decayed:

 

Edytowane przez BartoszBB

Opublikowano
  • Autor
Pompa vacum nieszczelna i z niej leci? Hmm ?[emoji5] Patrzałeś jak pod nią wygląda czy nie jest w paliwie?

Wtryski do sprawdzenia i na ciepłym i na zimnym tak samo mogą mieć wpływ na odpalanie - szczególnie uszczelnienia jak kiwają się pompki. Kanał 13 i kanał 23 co nieco ci powie.

 

Też o tym pomyślałem. Kiedyś sprawdzałem to sucho raczej było. Zdejmę jutro osłonę silnika i sprawdzę wokół niej jak to teraz wygląda.

 

Żeby sprawdzić pompowtryski - uszczelniacze to dużo roboty będę miał?

 

Nie ma teraz kolegi co ma kabel, muszę swój zamówić - polecisz może jakiś?

 

Może z zachodniopomorskiego ktoś ogarnięty jest? Hehe :D

 

Skrobnięte z Szajsunga S7

 

 

 

Opublikowano
Teraz, Salas_ napisał:

Też o tym pomyślałem. Kiedyś sprawdzałem to sucho raczej było. Zdejmę jutro osłonę silnika i sprawdzę wokół niej jak to teraz wygląda.

Żeby sprawdzić pompowtryski - uszczelniacze to dużo roboty będę miał?

Nie ma teraz kolegi co ma kabel, muszę swój zamówić - polecisz może jakiś?

Skrobnięte z Szajsunga S7
 

Przeszukaj dobrze forum - co nieco znajdziesz a wszczególności jedną stroną :) Te z all.... w większości nie są warte zachodu chyba że masz 1600zł na oryginał fejs. Warto też głównie zainteresować się OL.Xem tam jest tego nieco więcej....

Podłączasz kabel i lapka ew. skaner diagnostyczny i będziesz widział jakie są korekcje i  BIPY. Poczytaj na forum i pooglądaj filmy na YT.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.