Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tyl nisko siedzi, nowe sprezyny.


winduktor

Rekomendowane odpowiedzi

No niech mnie kule biją. Pytam kto wymyślił montowanie odwrotnością zwojów do przeciwległej gwintu. Sam schemat tego co piszesz aż uderza o prawa fizyki. O grawitacji nawet nie wspomnę. Logicznie rzecz ujmując ustawiasz najpierw wysokość gwintu a później montujesz całość.??? Tak robi się profesjonalnie w najlepszych warsztatach? Montaz o którym piszesz jest formą dla ułatwienia posiadacza i wykonawcy . Bo jak nie zagra to jest możliwość regulacji bez wybebeszania. W ten sposób idzie się na łatwiznę a nie tędy droga. Może być tanio i szybko albo drogo i profesjonalnie. Pytanie którą formę przyjmujesz.

Mogę zgodzić się z jednym, założenie odwrotne nie zmieni położenia wysokości. Zostaje zastosowanie innej sprężyny lub podkładki.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma do tego prawo fizyki i grawitacja?! O czym Ty w ogóle piszesz?! Co to za różnica czy tuleja regulacyjna jest nad czy pod sprężyną? W obydwóch przypadkach czy obniżając auto czy go podnosząc będziesz kręcił odwrotnie do zwojów sprężyny. A tak w ogóle co to ma za znaczenie?! Pokaż mi, w którym "profesjonalnym" zakładzie montują ustawione zawieszenie. Dla Twojej informacji gwintu nie ustawia się na miarkę czy suwmiarkę od założonej wcześniej bazy. Zawieszenie gwintowane wkłada się do auta, ustawia na aucie wysokość zawieszenia, auto stawia na 4 wagach, na każde koło po jednej i reguluje do uzyskania takiej samej wagi na każdym kole. Nie jesteś tego w stanie zrobić demontując, zmieniając wysokość i montując na auto. Nie pisz o profesjonalizmie bo nie wiesz o czym piszesz. Dałeś dowód na to, że nigdy nie montowałeś gwintu do żadnego auta.  A tuleja regulacyjna nad sprężyną występuje także w innych autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to jest jak się czyta z rozpędu bez zrozumienia [emoji854]. Zostawię bez komentarza bo nic tu po mnie. Róbta co chceta korzystając z okazji kolejnego finału WOŚP.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi już kreci sie we łbie... przyjade do PL to na pewno zaloze te cholerne podkładki a jak sprężyny i nakrętki z gwintem bedą na gorze na dole czy z boku to mi juz to obojetnie... zachciało mi się cholera gwintu...  

Edytowane przez depechetom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...