Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Pierdzenie wydechu - foto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem ze po slownym opisie dzwiekow trudno cos wywnioskowac ale co mi szkodzi:rolleyes: ... Sprawa ma sie tak ze moj uklad wydechowy w czasie jazdy daje efekt lekkiego pierdu "prrrrrrrrr", natomiast gdy auto jest juz cieple na postoju sluchac ciche lecz slyszalne metaliczne tykanie tykanie. Jezeli nie bedzie to dziura w tlumiku to na co zwrocic uwage ????

Opublikowano

Włóż szmatę do rury wydechowej i poszukaj nieszczelności. Masz może katalizator?

Opublikowano
  • Autor

katalizator mam, a on moze byc przyczyna ??

Opublikowano

poszukaj nieszczelności na łączeniach

Opublikowano
  • Autor

slyszałem o uszczelce przy kolektorze wydwchowym, moze tam tez zajrzec ?[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 20:08_________________________________________________

Włóż szmatę do rury wydechowej i poszukaj nieszczelności. Masz może katalizator?

chyba tak zrobie, ale prawdopodobnie auto mi sie zadlawi, czy to moze byc niezdrowe dla auta ??

Opublikowano

prawdopodobnie wydmuchało uszczelkę kolektora wydechowego :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wszystkie wasze typy sa cenne bo jutro bede wiedzial na co patrzec[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 20:21_________________________________________________ :wink4:

[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 20:30_________________________________________________byłem w dwoch warsztatach wczoraj, tam tylko popatrzyli na widoczny odcinek tlumika, posluchali silnika i powiedzieli ze jest ok ... :wallbash:... na moje ucho dzwiek dochodzi z okolic klektora wydechowego, jednak dzwiek slyszalny jest powyzej 1,5 tys obrotow i najlepiej w czasie jazdy we wnetrzu auta. jakie sa objawy np wydmuchanej uszczelki kolektora ???

Opublikowano

takie objawy jakie opisujesz :good:

Opublikowano

też mi się wydaje że to uszczelka bo u mnie miałem podobnie ;P

Opublikowano
  • Autor

w takim razie w ciemno wymienię te uszczelkę.. orientuje się ktoś jaki to koszt, oraz jaki stopień trudności ?? :mysli:

Opublikowano

a siatki tam nie ma ???? złącza elastycznego ?????

Opublikowano
  • Autor

a siatki tam nie ma ???? złącza elastycznego ?????

jest zlacze elastyczne, ale ono wyglada ok... a jak mozna poznac, ze jest ono padniete??

Opublikowano

na oko ciezko wyczuć , wjedz na kanał , niech ktoś przytka tłumik na końcu a ty nasłuchój , od razu bedzie wiadomo :good:

Opublikowano

przy obciążeniu silnika, np. jazda pod górę będzie dawało się bardziej we znaki.

Opublikowano
  • Autor

wtykałem szmate i nie zauwazylem zeby gdzies kopcil... planuje wymienic uszczelke pod kolektorem wydechowym bo nic innego nie przychodzi mi do glowy...

przy obciążeniu silnika, np. jazda pod górę będzie dawało się bardziej we znaki.

owszem przy obciazeniu ten niemily dzwiek bardziej slychac - swzczegolnie jadac pod gorke - dzwiek traktora ktory dochodzi z okolic silnika (dobrze slyszalny jest mniej wiecej na wysokosci srodka konsoli - radia).

Gdy jade po prostej okolo 90 kmh to slysze jakby cichy helikopter , a przy 100 - 110 dziek jest prawie nieslyszalny ....

co mam robic ? wymienie uszczelke pod kolektorem ...moze tez zabrac sie za plecionke ( wyglada na dobra) albo wywalic Kata ??

Dosc mam trekotu

Opublikowano

wymień uszczelkę po kolektorem :cool1:

Opublikowano
  • Autor

moze juz jutro sie tego podejme, tylko zastanawiam sie czy bede musial sciagac turbo ?

Opublikowano

wytnij przy okazji kata :good:

Opublikowano
  • Autor

a czy przy wycinaniu kata trzeba zakladac nowa plecionke ?

Opublikowano

jak jest ok to nie :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.