Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Android z AliExpress A4 B6


KamilKalaki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje pomocy odnośnie radia android z AliExpress. Chciałbym żeby mi ktoś pomógł wybrać konkretną aukcję. Może ktoś brał ostatnio lub wie jak szukać żeby dobrze trafić. Najlepiej z wejściem na sim. Potrzebuje tylko konkretów.. Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj na allegro u nas są po 1400zł ala RNSE. Ja za swoje na ali dałem 1100zł i mi dowalili 480zł cła i akcyzy i wyszedłem jak zabłocki na tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapłaciłem 800zl i 100zl cła wiec to loteria, chyba ze zapłacisz 20$ za wysyłkę z innego kraju i wtedy ryzyko minimalne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tusiek1990 napisał:

A jak zamawialiście z ali to w radiu można było zmienić język na PL?

W każdym androidzie można ustawić PL,ale nakładka producenta może być częściowo po polsku a częściowo po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok fajnie. Zwróciłem uwagę, że na Ali jest dużo modeli jednego radia. Tzn 1gb ram i 16gb pamięci minimum, lub max 4gb ram i 64 pamięci. Ktoś z was korzystał z tej minimalnej opcji? czy lepiej nie patrzeć na te wersje? Dodam że zależy mi jedynie na korzystaniu z funkcji : Youtube, mapy google, standardowe radio fm, i ewentualnie muzyka z telefonu przez bluetooth. Raczej nie będę korzystał z zapisywania mp3/teledysków w pamięci tego radia. Najważniejsze pytanie do osób które maja już te radio dłuższy okres. Czy po czasie są jakieś z nim problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ojca zamówiłem radio z 1gb ram i 16gb pamięci za 350zl z wysyłką z Polski. Szczerze to te radyjko nawet nieźle śmiga. Wiadomo dźwięk gorszy niż na fabrycznym radiu bo brak dodatkowego dsp,ale prezentuje się ładnie,współpracuje z kierą mf,odczuje info z can,ekran ładny. Za tą kasę to się opłaca. Tylko ze do a4 nie są takie tanie,te radio to pasuje do wielu modeli aut. Nakładkę mu zmienię na prostszą i całą po  Polsku i będzie zadowolony. A te radia działają jak każde urządzenie z androidem-za bardzo zapchasz aplikacjami to zacznie mulić,co jakiś czas reset i znów śmiga.

received_3442978329105957.jpeg

received_601739233704153.jpeg

received_2543269955888720.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...