Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślałem, ze w polifcie już to nie występuje bo tam poprawione silniki jak w b8... nic poza tym się nie stało ? 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Norbas napisał:

Myślałem, ze w polifcie już to nie występuje bo tam poprawione silniki jak w b8... nic poza tym się nie stało ? 

auto u mechanika,dzisiaj moze sie dowiem czy cos jeszcze 

Opublikowano

Oby tylko na zerwany kole się skończyło ;) 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no niestety ale musze tez wymienic rolki i napinacz,dobrze ze Pro Choice jest pod reka to nie boli az tak po kieszeni :) 

z modow to probuje zamienic kola 18 na 19 ale nikt nie chce kupic moich 18 ??

Opublikowano
W dniu 7.07.2018 o 08:58, David napisał:

no niestety ale musze tez wymienic rolki i napinacz,dobrze ze Pro Choice jest pod reka to nie boli az tak po kieszeni :) 

z modow to probuje zamienic kola 18 na 19 ale nikt nie chce kupic moich 18 ??

Dobrze, ze tylko na tym się skończyło ;) ile tam masz nalatane, ze taka awarja się przydarzyła ? 

 

Co za koło masz upatrzone ? :decayed: 

Opublikowano
  • Autor

nalatane jest obecnie 221 a kolo chcialem to :) zawsze mi sie podobalo

725793723_1_1000x700_rotor-5-112-r19-85j-et35-made-in-italy-luban_rev004.jpg

Opublikowano
16 godzin temu, David napisał:

nalatane jest obecnie 221

to niedużo.. ja na gwarancji robiłem przy 90kkm..

Opublikowano

Czym Ci się kolego objawiła ta awaria? Nie słyszałem o tym wcześniej, że się to sypie... Jaki koszt naprawy?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, jedrekx napisał:

to niedużo.. ja na gwarancji robiłem przy 90kkm..

W c6 czy c7? 

Nie było żadnych objawów...wyjezdzalem spod domu i coś strzelilo (pasek) i nie było wspomagania.Dobrze że pod domem a nie gdzieś w trasie 

Opublikowano
2 godziny temu, David napisał:

W c6 czy c7? 

C7, ale myślałem, że chodziło Ci o rozrząd :decayed: bo mi napinacze w rozrządzie zaczęły hałasować właśnie przy 90kkm..

Opublikowano
  • Autor

niee, na szczescie rozrzad caly ?

Opublikowano
  • Autor

Audi w koncu odebrane,wszystko dziala jak nalezy :) przy okazji poprawilem temat tablicy rejestracyjej- wywalilem podkladke i ramki.

 

Inked20180710_182015 (1)_LI.jpg

Opublikowano

Nie ma sensu zamazywania numerów na tablicy skoro nie robiłeś tego na poprzednich zdjęciach ?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, granatowy napisał:

Nie ma sensu zamazywania numerów na tablicy skoro nie robiłeś tego na poprzednich zdjęciach ?

w sumie racja no i jeden kolezka wrzucil tez moje auto z nie zamazanymi :P

Opublikowano

Troszkę chyba za nisko ta tablica ? zdesia troszkę wyregulujesz do góry i będzie git ?

Opublikowano

Dokładnie za nisko blacha ?

Opublikowano
1 godzinę temu, David napisał:

w sumie racja no i jeden kolezka wrzucil tez moje auto z nie zamazanymi :P

Nie zamazywałeś to też takie wrzuciłem ?

a tablica faktycznie trochę za nisko

Opublikowano

Jak oklejali Tobie ramki dookoła szyb to folia jest gdzieś łączona? Bo zastanawiam się u siebie nad takim zabiegiem koszt u nas z relingami 600zl

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, marcintuchola napisał:

Jak oklejali Tobie ramki dookoła szyb to folia jest gdzieś łączona? Bo zastanawiam się u siebie nad takim zabiegiem koszt u nas z relingami 600zl

w jakim sensie łączona ? 

heh chyba nigdy nie bedzie u mnie ta tablica idealnie zamontowana :P 

Opublikowano

Pytam czy na np. na najdłuższej listwie folia jest z jednego kawałka?

 

 

927ABF52-219D-4652-8D16-0DF20237FFE2.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.