Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Jak powinien chodzić klimatronik?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

problem mam taki że wczoraj wymieniłem termostat i po wymianie wszystko z temp.wróciło do normy bite 90'C tu i tu (EXTRA) czujnik sprawny na kanale 51C przynajmniej ale...(odczepiałem akumulator)

..chyba coś się stało klimatronikowi a mianowicie jak mam na "AUTO" i kliknę zmianę prędkości dmuchawy to zmienia się ta prędkość tak jak zadam i włącza napis "man" ale "AUTO" dalej świeci!!??Nie jestem pewien czy przed zmianą też tak było czy gasł w tym monencie napis "Auto"??

Może ktoś sprawdzić to?Mi teraz gaśnie "Auto" tylko jak zmienię kierunek nawiewu wtedy mam sam "man"

VAG nie wykrywa żadnych problemów nawet na nowo kodowałem i adaptowałem klimę i nic tak samo chodzi.

Już niewiem ale na logikę to "man" i "Auto" razem nie powinny świecić"!!

Z góry dzięki za pomoc bo już mnie to wkurza...

Opublikowano

Fakt mam nowszy klimatronik ale u mnie Auto gaśnie pow zmianach w nawiewie.

Opublikowano
Witam,

problem mam taki że wczoraj wymieniłem termostat i po wymianie wszystko z temp.wróciło do normy bite 90'C tu i tu (EXTRA) czujnik sprawny na kanale 51C przynajmniej ale...(odczepiałem akumulator)

..chyba coś się stało klimatronikowi a mianowicie jak mam na "AUTO" i kliknę zmianę prędkości dmuchawy to zmienia się ta prędkość tak jak zadam i włącza napis "man" ale "AUTO" dalej świeci!!??Nie jestem pewien czy przed zmianą też tak było czy gasł w tym monencie napis "Auto"??

Może ktoś sprawdzić to?Mi teraz gaśnie "Auto" tylko jak zmienię kierunek nawiewu wtedy mam sam "man"

VAG nie wykrywa żadnych problemów nawet na nowo kodowałem i adaptowałem klimę i nic tak samo chodzi.

Już niewiem ale na logikę to "man" i "Auto" razem nie powinny świecić"!!

Z góry dzięki za pomoc bo już mnie to wkurza...

Jest w porządku.

Tryb AUTO wyłącza się jak zmienisz kierunek nawiewów.

Opublikowano

To w nowszym dochodzi jeszcze siła nawiewu

Opublikowano
  • Autor

Oki dzięki wszystkim za odpowiedzi dopiero wstałem po nocce :)

czyli sila nawiewu nie wyłącza "Auto" w starym klimatroniku a włącza "man" dodatkowo tak?Ale jestem na 90% pewien ze przed odpieciem aku mi wyłączało przez to "Auto" i był sam "man" hmm...?!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.