Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik 1.8T w A3 ?


koyot4x4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam A4/B6 z 2004r. 1.8T  BFB 163km Silnik CUDO !!!!!!!!! Na LPG przejechane 200.000km spalanie 10,5-11l.

Obecnie rozglądam się za samochodem dla mojej Kobiety. Miała być Yariska ale jakbym dorwał A3 z takim samym silnikiem biorę w ciemno !!!

Pytanie do znawców w jakich modelach, rocznikach  A3 był ten sam lub pokrewny silnik który kocha LPG ????????

Coś powyżej 2007r. ?

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin
Proszę uzupełnić profil.

Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - temat przeniesiony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, koyot4x4 napisał:

Witam

 

Posiadam A4/B6 z 2004r. 1.8T  BFB 163km Silnik CUDO !!!!!!!!! Na LPG przejechane 200.000km spalanie 10,5-11l.

Obecnie rozglądam się za samochodem dla mojej Kobiety. Miała być Yariska ale jakbym dorwał A3 z takim samym silnikiem biorę w ciemno !!!

Pytanie do znawców w jakich modelach, rocznikach  A3 był ten sam lub pokrewny silnik który kocha LPG ????????

Coś powyżej 2007r. ?

 

 

Z  tego co mi wiadomo silnik 1.8t skończył się wraz z  modelem audi A3 8l. Później już w nowej wersji 8p montowano  silniki 1.8 tfsi,  które różnią się budową  od 1.8t i  podobno nie są  tak trwałe jak  stare 1.8t. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, 1.8T kończy się na 8l:) reszta to już bezpośredni wtrysk i koszt lpg do tego drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.

Na LPG jeżdżę 25lat 6 bryk ale  A4 B6 1.8T to HIT POLECAM !!!

Miałem go teraz sprzedać ale dzisiejsze sprzęty to TANDETA, naprawdę szukam coś ok. 2010r. wszystko TFSI /FSI

Mam Quattro s-line 2004r. i w tym roku kończy się wszystko co fajne, silnik, napęd 50:50

Trzeba będzie babcie zostawić i zmienić na żółte tablice ;-)

Zawsze śmiałem się dziadków w Mercach 30letnich ... teraz wiem dlaczego je zostawili.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...