Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje Audi wariuje. . .

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak by sondy siedziłay to palił by duzo

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, mortek1986 napisał:

jak by sondy siedziłay to palił by duzo

Oj pali i to bardzo dużo bo bez pedała w podłodze praktycznie nie jedzie. Dzisiaj popołudniu zamawiam czujnik położenia wału i sonde lambda. Zaraz wrzucę linki które wybrałem. Może ktoś będzie miał jakieś sugestie czy dobry wybór czy może zmienić na innego producenta

Opublikowano

Na zdjęciu widziałem czerwone Valteki, jak auto ma sprawnie jeździć? :D

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, k232 napisał:

Na zdjęciu widziałem czerwone Valteki, jak auto ma sprawnie jeździć? :D

Fakt instalacja stara z 2009 ale problem dotyczy także bp a nie tylko gazu :) dzisiaj przejechałem pare km i były momenty że auto śmigało tak jak powinno :) Valteki nie są problemem przynajmniej na tą chwilę :)

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

najlepiej obie wymienic

Opublikowano
4 godziny temu, krakowiak241 napisał:

Czujnik to już lepiej jak kupisz oryginalny używany..

Sonda to tylko oryginalna, używki będą Ci przekłamywać i tylko będziesz w plecy.

Opublikowano
  • Autor

Sonda zamówiona. Jak tylko przyjdzie to jadę do mechanika bo sam nie mam możliwości wejścia pod auto. Zobaczymy jaki będzie efekt. Jeśli żaden to następny w kolejności czujnik wału.

Opublikowano

sonda czy sondy?

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, k232 napisał:

Oby służyła! : D

Zobaczymy ;) dzisiaj auto jeździło normalnie tylko przez pierwsze 500m troche nie równo ale potem już ok

Opublikowano
  • Autor

Sonda przyszła. Ale trzeba ją połączyć ze starą wtyczką. Mam tylko nadzieję, że mechanik tego nie spapra... Wizyta umówiona na wtorek

Opublikowano
  • Autor

Więc tak: zostały wymienione 2 sondy lambda, świece na NGK i kable zapłonowe na BERU. Autko jedzie elegancko, a szczególnie poprawiło się przyśpieszenie na 5 biegu tak od 120-130km w górę. Trudno powiedzieć co było przyczyną problemów które opisałem w poście ale wymiana tych części pomogła w 100%. Troszkę nie równo pracuje na wolnych obrotach ale to pewnie wina wtryskiwaczy bp jak również starych Valteków. Zajmę się tym niedługo ale na razie chwila oddechu bo jeśli dołożyć jeszcze nową cewkę którą kupiłem wcześniej wszystko wyszło mnie ponad 1000zł. Dzięki wszystkim za porady i sugestie :)

Opublikowano

Daj znać jak rozwiążesz problem z nierównymi obrotami na biegu jałowym.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, k232 napisał:

Daj znać jak rozwiążesz problem z nierównymi obrotami na biegu jałowym.

Ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.