Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Żarówki postojowe Philips

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Czy ma ktoś założone u siebie żarówki Philips White vision BAX9S albo może polecić coś konkretnego? Ledy niestety odpuszczam bo slabo z ich trwałością, wytrzymują u mnie po kilka miesięcy a przerobiłem juz chyba z 4 różne komplety. Na tą chwilę mam założone zwykle żarówki ale z xenonem to słabo wygląda bo są żółte.Screenshot_20180121-093616-540x1110.png

 

Opublikowano
4 minuty temu, Grzyb01 napisał:

Ledy niestety odpuszczam bo slabo z ich trwałością,

U mnie już od ponad 2 lat siedzą ledy. Odkąd je założyłem to skończyły się moje problemy ze światłami pozycyjnymi.

Opublikowano
  • Autor

Nasz jakieś kombinacje z tymi ledami czy kupiles jakieś  gotowce z np. aledrogo? 

Szczerze to wolał bym opinie o żarówkach ledy i legalność to też dwie różne sprawy. 

Edytowane przez Grzyb01

Opublikowano

Kupiłem na aledrogo.

Aż sam się dziwię że tak długo działają.

Poszukam zdjęcia to wrzucę.

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, Fido napisał:

Kupiłem na aledrogo.

Aż sam się dziwię że tak długo działają.

Poszukam zdjęcia to wrzucę.

Ok. Jestem ciekawy co to za bestie. 

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Fido napisał:

Dzięki z link.  Patrzyłem dziś na te ledy i chyba pisałeś o nich w jakimś temacie na forum.

Opublikowano

Dokładnie tak.

Opublikowano

Hej, możesz wrzucić jakieś zdjęcie jak to wygląda na samochodzie, najlepiej przy włączonych ksenonach. Wymieniłem ostatnio reflektory na nowe i postojówki jeszcze wyraźniej "rażą w oczy"

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mój c**jałej kiepskie zdjęcia robi.

Zero porównania na żywca.

Ale jak się uprzesz to pisz PW, wieczorem zrobię tylko musisz się przypomnieć.

Tyram w niemcowni i brak czasu na życie prywatne.

Opublikowano

To inaczej, duża różnica jest względem moich?
20180113_143138.jpg

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jutro postaram się zrobić w nocy zdjęcia (dziś nie dam rady)

Opublikowano

Też zastanawiam się nad tymi żarówkami Philipsa tylko że cena troche kosmiczna, a nie wiadomo jak długo poświęcą. U mnie te ledy po roku sie rozsypały w ręku po zdemontowaniu. Myślę jeszcze nad zmianą wtyczek i przejsciem na typ W5W jest wiekszy wybór i sa trochę tansze[emoji16]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, MemberA4 napisał:

Też zastanawiam się nad tymi żarówkami Philipsa tylko że cena troche kosmiczna, a nie wiadomo jak długo poświęcą. U mnie te ledy po roku sie rozsypały w ręku po zdemontowaniu. Myślę jeszcze nad zmianą wtyczek i przejsciem na typ W5W jest wiekszy wybór i sa trochę tanszeemoji16.png

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Mnie nadal kusi zakup tych philipsow. Jeszcze się zastanawiam. Są też tańsze jakieś chińskie odmiany tych niebieskich postojowek ale nie wiadomo ile to będzie świeciło i jak z trwałością koloru. 

Opublikowano
Godzinę temu, MemberA4 napisał:

U mnie te ledy po roku sie rozsypały w ręku po zdemontowaniu.

Dokładnie te ze zdjęcia ?

Ja przeszedłem na nie bo mi te zwykłe H6W padały po miesiącu.

 

Opublikowano
Godzinę temu, MemberA4 napisał:

U mnie te ledy po roku sie rozsypały w ręku po zdemontowaniu.

Dokładnie te ze zdjęcia ?

Ja przeszedłem na nie bo mi te zwykłe H6W padały po miesiącu.

 

Opublikowano
Też zastanawiam się nad tymi żarówkami Philipsa tylko że cena troche kosmiczna, a nie wiadomo jak długo poświęcą. U mnie te ledy po roku sie rozsypały w ręku po zdemontowaniu. Myślę jeszcze nad zmianą wtyczek i przejsciem na typ W5W jest wiekszy wybór i sa trochę tansze[emoji16]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka



Wybór większy, ale w5w nie jest halogenowa więc przy ksenonach będzie wyglądało jeszcze gorzej niż na h6w.
Ps: Jak się dobrze postarać to do wtyczek na h6w da się wcisnąć w5w. Jak kupiłem auto to tak miałem i dziwiłem się dlaczego tak żółto[emoji1] [emoji1]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dokładnie te ze zdjęcia ?
Ja przeszedłem na nie bo mi te zwykłe H6W padały po miesiącu.
 
Tak, te które masz zamontowane. Caly przód odpadl i pozostałe ledy z plytki się poodkruszały.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wybór większy, ale w5w nie jest halogenowa więc przy ksenonach będzie wyglądało jeszcze gorzej niż na h6w.
Ps: Jak się dobrze postarać to do wtyczek na h6w da się wcisnąć w5w. Jak kupiłem auto to tak miałem i dziwiłem się dlaczego tak żółto[emoji1] [emoji1]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Bardziej chodziło mi o wybór w5w w led [emoji16]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Bardziej chodziło mi o wybór w5w w led [emoji16]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Ok, mój błąd[emoji1]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.