Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki kabel do diagnostyki Audi A4 B7 1.9 TDI 2007


kraymy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam, pytanie czy taka wtyka będzie pasować bo na którejś aukcji widziałem taka sama tylko z kablem i było napisane, że do 2004 rocznika auta. Tutaj w sumie nie ma ale proszę o pinie.

Czy ten się nada ?

http://allegro.pl/interfejs-elm327-elm-bezprzewodowy-bluetooth-obd2-i5190221438.html

Prosiłbym jeszcze o podanie jakiegoś darmowego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyki OBD 2 są takie same. Podłączałem takie coś u siebie i nie łączył się z autem (szkoda pieniędzy). Kupiłem kabel od e-service razem z programem i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kraymy napisał:

Mam, pytanie czy taka wtyka będzie pasować bo na którejś aukcji widziałem taka sama tylko z kablem i było napisane, że do 2004 rocznika auta. Tutaj w sumie nie ma ale proszę o pinie.

Czy ten się nada ?

http://allegro.pl/interfejs-elm327-elm-bezprzewodowy-bluetooth-obd2-i5190221438.html

Prosiłbym jeszcze o podanie jakiegoś darmowego programu.

Ja mam miedzi innymi cus takiego to testów w połączeniu z programem Torque (2 wersję darmową i płatna) daje to race. Czyta bledy (tylko silnika) jak vcds zapisane w pamięci i błędy dzienne (które nie powodują zapalenia kontrolki check). Zapusuje i kasuję błędy. Do tego można ustawić sobie różne kombinacje wskaźników do testów na wyświetlaczu tel. Zaznaczam ze nie z wszystkimi fonami się łączy.Screenshot_20180122-093054.png

Tak wygląda przykładowy zrzut ekranu.Screenshot_20180119-115446.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...